Maasbracht Baek Combinatie

Vandaag: Zondag 07 Juni 2020

Uitslagen

!!! Klik op een wedstrijd voor meer informatie !!!

Rijen met een lichtrode achtergrond zijn onder voorbehoud.

Tip: Gebruik het zoekveld in de menu balk om snel de juiste informatie te vinden

Je bekijkt deze pagina vanaf een telefoon met een kleine schermbreedte.
Om toch te proberen een mooie weergave te realiseren hebben we de competitie kolom verborgen. Om deze toch te bekijken probeer uw telefoon te draaien naar de 'landscape' mode, de pagina zal zich automatisch aanpassen.

Zaterdag 30 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
09:00 MBC'13 JO8-1G - Conventus'03 JO8-1G regulier -

Zondag 24 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 Crescentia 1 - MBC'13 1 regulier -
11:00 SNA 2 - MBC'13 3 regulier -
10:15 Wilhelmina'08 3 - MBC'13 2 regulier -

Zaterdag 23 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
15:45 MBC'13 JO19-1 - SHH JO19-1 regulier -
14:30 SJO UBC JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier -
14:00 MBC'13 MO17-1 - ST LHC/UOW'02 MO17-1 regulier -
13:30 Roosteren JO15-1 - MBC'13 JO15-1G regulier -
13:30 FC RIA JO17-2 - MBC'13 JO17-2 regulier -
12:30 MBC'13 JO15-2 - Slekker Boys JO15-1 regulier -
11:15 MBC'13 JO14-1 - Veritas JO14-1 regulier -
11:15 MBC'13 JO13-1G - Blerick JO13-1 regulier -
11:00 Roosteren JO10-1 - MBC'13 JO10-1 regulier -
11:00 MMC Weert JO11-1 - MBC'13 JO11-1 regulier -
10:30 SVO Sporting Peel en Maas MO15-1 - MBC'13 MO15-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO7-1/JO7-2 - Walburgia JO7-1G regulier -
10:00 MBC'13 JO13-2 - ST EVV/RIOS'31 JO13-2 regulier -
10:00 MBC'13 JO11-2 - Eijsden JO11-3G regulier -
10:00 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. JO8-1 - MBC'13 JO8-1G regulier -
09:00 MBC'13 MO13-1 - Groene Ster MO13-1 regulier -
09:00 MBC'13 JO9-2G - SHH JO9-5G regulier -
09:00 Sparta'18 JO9-1 - MBC'13 JO9-1G regulier -

Vrijdag 22 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
21:20 H.B.S.V. 35+2 - MBC'13 35+1 regulier -
20:40 MBC'13 35+1 - Sportclub Leeuwen 35+1 regulier -
20:20 St Joost 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:00 MBC'13 35+1 - SVC 2000 35+1 regulier -

Zondag 17 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - Altweerterheide 1 regulier -
11:00 MBC'13 2 - FC Maasgouw 3 regulier -
10:30 MBC'13 3 - FC Roerdalen 3 regulier -

Zaterdag 16 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:45 Bergeijk MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-2 - FC Geleen-Zuid JO17-3 regulier -
14:00 DVO JO19-1 - MBC'13 JO19-1 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-1 - ST Schimmert/GSV '28 JO17-1 regulier -
13:45 Sittard JO13-2 - MBC'13 JO13-2 regulier -
13:30 SVC 2000 JO14-2G - MBC'13 JO14-1 regulier -
13:00 Merefeldia JO15-2 - MBC'13 JO15-2 regulier -
12:30 MBC'13 JO15-1G - FC Roerdalen JO15-1 regulier -
12:30 MBC'13 MO15-1 - ST FC Eindhoven AV / RPC MO15-2 regulier -
12:00 FCV-Venlo JO13-1 - MBC'13 JO13-1G regulier -
11:30 Leonidas - W MO13-2 regulier -
10:00 MBC'13 JO11-1 - VV Born JO11-1 regulier -
09:00 Slekker Boys JO9-3 - MBC'13 JO9-2G regulier -
09:00 MBC'13 JO10-1 - VV Born JO10-1 regulier -
09:00 MBC'13 JO8-1G - SHH JO8-1G regulier -
09:00 ST EVV/RIOS'31 JO11-2 - MBC'13 JO11-2 regulier -
09:00 MBC'13 JO9-1G - s.v. Laar JO9-1 regulier -
08:30 SHH JO7-1/SHH JO7-2 - MBC'13 JO7-1/JO7-2 regulier -

Zondag 10 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 Walburgia 1 - MBC'13 1 regulier -
12:00 Slekker Boys 2 - MBC'13 2 regulier -
11:00 EVV 4 - MBC'13 3 regulier -

Zaterdag 09 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 MO17-1 - ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 regulier -
14:00 RKASV JO17-3 - MBC'13 JO17-2 regulier -
13:30 ST SVSH/SSE JO15-1 - MBC'13 JO15-2 regulier -
12:30 MBC'13 JO15-1G - S.V. Heythuysen JO15-1 regulier -
12:00 Baarlo JO13-1G - MBC'13 JO13-1G regulier -
11:30 Bruheze MO15-1 - MBC'13 MO15-1 regulier -
11:00 MBC'13 JO14-1 - RKSVO JO14-1G regulier -
11:00 HBC'09 JO11-1 - MBC'13 JO11-2 regulier -
11:00 FC Maasgouw JO8-1 - MBC'13 JO8-1G regulier -
10:00 MBC'13 JO13-2 - ST RKESV/VV GKC/RKHVC JO13-2 regulier -
10:00 MBC'13 JO11-1 - s.v. Laar JO11-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO7-1/JO7-2 - F.C. Roerdalen JO7-1/JO7-2 regulier -
09:30 SVC 2000 JO9-1 - MBC'13 JO9-1G regulier -
09:30 HBC'09 JO9-1 - MBC'13 JO9-2G regulier -
09:00 MBC'13 JO10-1 - ST EVV/RIOS'31 JO10-1G regulier -
09:00 MBC'13 MO13-1 - FCV-Venlo MO13-1 regulier -

Vrijdag 08 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
21:20 H.B.S.V. 35+2 - MBC'13 35+1 regulier -
20:40 MBC'13 35+1 - Sportclub Leeuwen 35+1 regulier -
20:40 RKSVV VR1 - MBC'13 VR1 regulier -
20:20 SVC 2000 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:20 MBC'13 VR1 - RKDSO VR1 regulier -
20:00 MBC'13 35+1 - St Joost 35+1 regulier -
20:00 MBC'13 VR1 - Bieslo VR1 regulier -

Zondag 03 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - Eindse Boys 1 regulier -

Zondag 26 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - St Joost 1 regulier -

Zaterdag 25 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
18:00 MBC'13 3 - ZVV de Metro/Danny Dam Electro 2 regulier -

Zondag 19 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 SNA 1 - MBC'13 1 regulier -
11:00 Veritas 4 - MBC'13 2 regulier -

Zaterdag 18 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
15:15 Caesar JO17-2 - MBC'13 JO17-2 regulier -
15:00 SV Valkenswaard MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier -
13:15 DESM JO15-1G - MBC'13 JO15-1G regulier -
12:30 Oranje Blauw'15 JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier -
12:30 MBC'13 JO15-2 - Rood Wit'67/Plus JO15-1 regulier -
11:15 MBC'13 JO13-1G - Merefeldia JO13-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO13-2 - VV Zwentibold JO13-1 regulier -
10:00 Horn JO11-1 - MBC'13 JO11-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO11-2 - SNA JO11-2 regulier -
09:00 MBC'13 JO9-2G - SNA JO9-1 regulier -
09:00 VV Zwentibold JO8-1 - MBC'13 JO8-1G regulier -
09:00 MBC'13 JO9-1G - s.v. Laar JO9-2 regulier -
09:00 MBC'13 MO13-1 - ST Merefeldia/Eindse Boys MO13-1 regulier -
09:00 Sportclub Susteren JO10-3 - MBC'13 JO10-1 regulier -
08:30 SHH JO7-5/JO7-6 - MBC'13 JO7-1/JO7-2 regulier -

Vrijdag 17 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
21:20 H.B.S.V. 35+2 - MBC'13 35+1 regulier -
20:40 MBC'13 35+1 - SVC 2000 35+1 regulier -
20:40 RKDSO VR1 - MBC'13 VR1 regulier -
20:20 St Joost 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:20 MBC'13 VR1 - Bieslo VR1 regulier -
20:00 MBC'13 35+1 - Sportclub Leeuwen 35+1 regulier -
20:00 RKSVV VR1 - MBC'13 VR1 regulier -

Woensdag 15 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 MBC'13 JO19-1 - Horn JO19-1 regulier -

Zaterdag 11 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
18:30 Neerbeek/Bandencentrum Geleen 3 - MBC'13 3 regulier -
15:00 VV ALFA SPORT JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier -
12:30 Horn JO14-1G - MBC'13 JO14-1 regulier -
11:45 F.C. Roerdalen JO11-1G - MBC'13 JO11-1 regulier -
11:45 Merefeldia JO13-2G - MBC'13 JO13-2 regulier -
11:00 ST Rimburg/UOW'02 JO17-3 - MBC'13 JO17-2 regulier -

Vrijdag 10 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
21:00 TZR Fermonia Boys 4 - MBC'13 2 regulier -

Woensdag 08 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 MBC'13 JO15-1G - ST Roggel/SVVH JO15-1G regulier -

Maandag 06 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 Jabeek ZVV/Decorstuc 1 - MBC'13 1 regulier -
19:30 MBC'13 JO17-1 - FC Geleen-Zuid JO17-2 regulier -

Zondag 05 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - S.V. Heythuysen 1 regulier -
11:00 MBC'13 2 - RKESV 3 regulier -
10:30 MBC'13 3 - SHH 7 regulier -

Zaterdag 04 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 MBC'13 2 - TZR Fermonia Boys 4 regulier -
18:00 MBC'13 3 - Koutenveld 3 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-2 - Sportclub Susteren JO17-2 regulier -
14:00 Bieslo JO19-1 - MBC'13 JO19-1 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-1 - ST SNA/Conventus JO17-1 regulier -
13:45 SHH JO15-3 - MBC'13 JO15-2 regulier -
13:00 RKVVL/Polaris JO13-1 - MBC'13 JO13-1G regulier -
12:30 MBC'13 MO15-1 - SV Budel MO15-2 regulier -
12:30 MBC'13 JO15-1G - SVC 2000 JO15-2 regulier -
12:15 SHH JO13-3 - MBC'13 JO13-2 regulier -
12:00 SJO UBC JO14-1 - MBC'13 JO14-1 regulier -
10:30 Caesar JO11-2 - MBC'13 JO11-2 regulier -
10:15 Sittard MO13-1 - MBC'13 MO13-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO11-1 - Wilhelmina'08 JO11-1 regulier -
09:00 MBC'13 JO9-1G - DESM JO9-1 regulier -
09:00 Walburgia JO9-1 - MBC'13 JO9-2G regulier -
09:00 MBC'13 JO8-1G - DVO JO8-3 regulier -
09:00 MBC'13 JO10-1 - Conventus'03 JO10-1G regulier -
08:30 SHH JO7-7 - MBC'13 JO7-1/JO7-2 regulier -

Vrijdag 03 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
21:20 MBC'13 35+1 - Sportclub Leeuwen 35+1 regulier -
21:00 St Joost 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:40 Bieslo VR1 - MBC'13 VR1 regulier -
20:20 MBC'13 35+1 - H.B.S.V. 35+2 regulier -
20:20 MBC'13 VR1 - RKSVV VR1 regulier -
20:00 SVC 2000 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:00 RKDSO VR1 - MBC'13 VR1 regulier -

Zondag 29 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - Leveroy 1 regulier -
11:00 SVC 2000 4 - MBC'13 2 regulier -
10:30 Linne 3 - MBC'13 3 regulier -

Zaterdag 28 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:30 Zittert ZVV 2 - MBC'13 1 regulier -
18:30 Zittert ZVV 3 - MBC'13 3 regulier -
18:00 Born ZVV 2 - MBC'13 2 regulier -
15:00 SV Venray MO15-1 - MBC'13 MO15-1 regulier -
14:00 MBC'13 MO17-1 - Groene Ster MO17-1 regulier -
13:45 SHH JO17-4 - MBC'13 JO17-2 regulier -
13:30 MBC'13 JO19-1 - S.V. Roggel JO19-1 regulier -
13:00 RKVB JO15-1 - MBC'13 JO15-1G regulier -
12:30 MBC'13 JO14-1 - Slekker Boys JO14-1 regulier -
11:15 MBC'13 JO13-1G - MMC Weert JO13-1 regulier -
10:15 MBC'13 JO7-1/JO7-2 - EVV JO7-1G regulier -
10:00 MBC'13 JO11-2 - ST S.S.A.C. JO11-2 regulier -
10:00 SHH JO11-2G - MBC'13 JO11-1 regulier -
09:30 Blerick JO9-1 - MBC'13 JO9-1G regulier -
09:00 OVCS JO8-1 - MBC'13 JO8-1G regulier -
09:00 MBC'13 JO9-2G - OVCS JO9-2 regulier -
09:00 MBC'13 MO13-1 - FC Maasgouw MO13-1 regulier -
08:30 SHH JO10-4G - MBC'13 JO10-1 regulier -

Woensdag 25 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 Eindse Boys JO15-1 - MBC'13 JO15-1G regulier -

Maandag 23 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 MBC'13 MO15-1 - VV GKC / RKHVC MO15-1 regulier -

Zondag 22 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 Sportclub Leeuwen 1 - MBC'13 1 regulier -
12:00 SVH'39 3 - MBC'13 3 regulier -
11:00 RIOS'31 2 - MBC'13 2 regulier -

Zaterdag 21 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 MBC'13 2 - Born ZVV 1 regulier -
19:00 MBC'13 1 - FC Mergroate 2 regulier -
18:00 MBC'13 3 - Born ZVV 3 regulier -
14:45 RKVB JO19-1 - MBC'13 JO19-1 regulier -
14:00 Baarlo MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier -
11:15 MBC'13 JO14-1 - RKAVC JO14-1 regulier -
10:30 MBC'13 JO15-2 - SV Someren JO15-4G regulier -
10:00 MBC'13 JO11-2 - Sportclub Jekerdal JO11-4M regulier -
09:00 H.B.S.V. JO9-2G - MBC'13 JO9-1G regulier -
09:00 Oranje Blauw'15 JO7-1/JO7-2 - MBC'13 JO7-1/JO7-2 regulier -
08:30 SHH JO8-2 - MBC'13 JO8-1G regulier -

Vrijdag 20 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
21:20 SVC 2000 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:40 MBC'13 35+1 - Sportclub Leeuwen 35+1 regulier -
20:40 RKDSO VR1 - MBC'13 VR1 regulier -
20:20 St Joost 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:20 MBC'13 VR1 - RKSVV VR1 regulier -
20:00 MBC'13 35+1 - H.B.S.V. 35+2 regulier -
20:00 Bieslo VR1 - MBC'13 VR1 regulier -

Donderdag 19 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:30 MBC'13 1 - Rood Wit'67/Plus 1 regulier -

Zondag 15 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - RKSVV 1 regulier -
11:00 MBC'13 2 - Roosteren 2 regulier -
10:30 MBC'13 3 - Boekoel 2 regulier -

Zaterdag 14 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
18:30 ZVV Le Soleil 1 - MBC'13 1 regulier -
18:00 SVH'39 1 - MBC'13 2 regulier -
17:00 Zulise Reccom 3 - MBC'13 3 regulier -
15:30 OVCS JO19-1 - MBC'13 JO19-1 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-2 - OVCS JO17-2 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-1 - S.V. Argo JO17-1 regulier -
13:00 FC RIA MO13-1 - MBC'13 MO13-1 regulier -
12:30 MBC'13 JO15-2 - RKSVO JO15-2G regulier -
12:30 VV GKC / RKHVC JO15-1 - MBC'13 JO15-1G regulier -
11:15 SNA JO13-2 - MBC'13 JO13-2 regulier -
11:15 MBC'13 JO13-1G - SHH JO13-1 regulier -
11:00 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. JO10-2 - MBC'13 JO10-1 regulier -
10:30 Sportclub Susteren JO11-1 - MBC'13 JO11-1 regulier -
10:30 MBC'13 JO14-1 - Roosteren JO14-1 regulier -
10:00 RKSVN MO15-1 - MBC'13 MO15-1 regulier -
09:45 Linne JO9-2G - MBC'13 JO9-2G regulier -
09:30 MBC'13 MO15-1 - ST NWC/Someren MO15-1 regulier -
09:00 Reuver JO9-1 - MBC'13 JO9-1G regulier -
09:00 RKVV Neerbeek JO11-1G - MBC'13 JO11-2 regulier -
09:00 MBC'13 JO8-1G - DVO JO8-2 regulier -
08:45 Slekker Boys JO7-1/JO7-2G - MBC'13 JO7-1/JO7-2 regulier -

Zondag 08 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 RKAVC 1 - MBC'13 1 regulier -
12:30 s.v. Laar 5 - MBC'13 2 regulier -
11:00 RKAVC 2 - MBC'13 3 regulier -

Zaterdag 07 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 MBC'13 2 - SVH'39 2 regulier -
19:00 MBC'13 1 - ZVC De Kneeschers 1 regulier -
18:00 MBC'13 3 - De Kilo ZVV 4 regulier -
14:30 Sportclub Leeuwen JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier -
13:00 Sportclub Leeuwen MO15-1 - MBC'13 MO15-1 regulier -
13:00 FC Maasgouw JO15-1G - MBC'13 JO15-2 regulier -
12:30 MBC'13 MO17-1 - SV Budel MO17-1 regulier -
11:45 St RKSV Minor/Wijnandia JO17-2 - MBC'13 JO17-2 regulier -
11:00 MBC'13 JO13-2 - Wilhelmina'08 JO13-1G regulier -
10:30 s.v. Laar JO13-1 - MBC'13 JO13-1G regulier -
10:00 MBC'13 JO7-1/JO7-2 - FC Maasgouw JO7-1/JO7-2 regulier -
10:00 RKVVL/Polaris JO11-3 - MBC'13 JO11-2 regulier -
10:00 MBC'13 JO11-1 - EMS JO11-1 regulier -
09:30 Roosteren JO9-1G - MBC'13 JO9-2G regulier -
09:00 MBC'13 JO8-1G - Schinveld JO8-1 regulier -
09:00 MBC'13 JO9-1G - S.V. Heythuysen JO9-2G regulier -
09:00 MBC'13 JO10-1 - Sittard JO10-2 regulier -

Donderdag 05 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:30 MBC'13 JO15-2 - OVCS JO15-2 regulier -

Maandag 02 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 MBC'13 MO13-1 - Bunde MO13-1 regulier -

Zondag 01 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 RIOS'31 1 - MBC'13 1 regulier -
11:00 MBC'13 2 - Sportclub Susteren 5 regulier -
10:30 MBC'13 3 - EMS 3 regulier -

Zaterdag 29 Februari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 SVH'39 3 - MBC'13 2 regulier -
19:30 GSV'28 1 - MBC'13 3 regulier -
17:00 SSA ZVV Mestreech/Hazendans 5 - MBC'13 1 regulier -
09:00 Oranje Blauw'15 JO8-3G - MBC'13 JO8-1G regulier -

Maandag 17 Februari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 SVO Fortuna'54 MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier -

Zondag 16 Februari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - Rood Wit'67/Plus 1 regulier -
10:30 MBC'13 3 - Oranje Blauw'15 3 regulier -

Zaterdag 15 Februari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 MBC'13 2 - De Gastronoom 4 regulier -
19:00 MBC'13 1 - De Kabouter 2 regulier -
18:00 MBC'13 3 - Koutenveld 3 regulier -
15:00 FC Oda MO13-1 - MBC'13 MO13-1 regulier -
14:30 MBC'13 JO19-1 - S.V. Heythuysen JO19-1 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-2 - Sanderbout JO17-1G regulier -
12:30 MBC'13 JO15-2 - s.v. Laar JO15-2 regulier -
11:45 MBC'13 JO13-1G - Helden JO13-1 regulier -
10:30 ST Panningen/Egchel JO9-1 - MBC'13 JO9-1G regulier -
09:30 Linne JO13-1G - MBC'13 JO13-2 regulier -
09:00 Slekker Boys JO10-1 - MBC'13 JO10-1 regulier -
09:00 MBC'13 JO11-2 - FC Geleen-Zuid JO11-3 regulier -
09:00 MBC'13 JO9-2G - S.V. Argo JO9-3 regulier -
09:00 FC RIA JO8-1 - MBC'13 JO8-1G regulier -
08:30 SHH JO7-3/SHH JO7-4 - MBC'13 JO7-1/JO7-2 regulier -

Woensdag 12 Februari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
18:45 MVC'19 JO13-1G - MBC'13 JO13-1G regulier -
18:30 Oranje Blauw'15 JO11-1 - MBC'13 JO11-1 regulier -

Zaterdag 08 Februari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
15:00 VV HEBES JO19-1 - MBC'13 JO19-1 regulier -
15:00 De Ster JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier -
14:00 MBC'13 JO15-1G - Sportclub Leeuwen JO15-1 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-2 - Sittard JO17-2 regulier -
12:45 Veritas JO15-1 - MBC'13 JO15-2 regulier -
12:00 Leveroy JO14-1G - MBC'13 JO14-1 regulier -
10:15 Sportclub Jekerdal JO11-3 - MBC'13 JO11-2 regulier -
10:00 MBC'13 JO7-1/JO7-2 - Roosteren JO7-1 regulier -
10:00 SJO UBC JO9-2 - MBC'13 JO9-2G regulier -
09:00 MBC'13 JO11-1 - DVO JO11-1 regulier -
09:00 MBC'13 JO8-1G - BSV Limburgia/Kamerland JO8-1 regulier -
09:00 MBC'13 JO10-1 - Sittard JO10-4 regulier -

Woensdag 05 Februari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
18:45 SJO UBC JO10-1 - MBC'13 JO10-1 regulier -

Maandag 03 Februari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
18:45 Groene Ster MO13-2 - MBC'13 MO13-1 regulier -

Zaterdag 01 Februari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 Holz ZVC 1 - MBC'13 1 beker -
14:00 MBC'13 JO19-1 - RKSVN JO19-1 regulier -
13:00 SNA JO15-1 - MBC'13 JO15-1G regulier -
11:15 MBC'13 JO14-1 - ST Roggel/SVVH JO14-1G regulier -
11:15 MBC'13 JO13-1G - Sportclub Jekerdal JO13-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO13-2 - Sportclub Susteren JO13-2G regulier -
09:00 MBC'13 JO9-2G - VV Born JO9-3 regulier -

Dinsdag 28 Januari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 MBC'13 JO13-1G - DESM JO13-1 Oefenwedstrijd -

Zondag 26 Januari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 Leveroy 1 - MBC'13 1 regulier -
11:30 FC Maasgouw 3 - MBC'13 2 regulier -

Zaterdag 25 Januari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 MBC'13 2 - ZVV Remunj 4 regulier -
19:00 MBC'13 1 - In de Bende'92/Bestrating van Delft 2 regulier -
18:00 MBC'13 3 - ZVV Awt-Gelaen 3 regulier -

Zondag 19 Januari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 S.V. Heythuysen 1 - MBC'13 1 regulier -

Zaterdag 18 Januari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
17:30 ZVV de Metro/Danny Dam Electro 2 - MBC'13 3 regulier -
11:00 BEVO JO13-1G - MBC'13 JO13-2 regulier -

Zaterdag 21 December 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 MBC'13 1 - Tornado 1 beker -

Donderdag 19 December 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:30 MBC'13 JO19-1 - Sportclub Susteren JO19-2 regulier -

Zaterdag 14 December 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 MBC'13 1 - Jabeek ZVV/Decorstuc 1 regulier -
18:00 MBC'13 3 - Neerbeek/Bandencentrum Geleen 3 regulier -
13:00 SJO Weltania Bekkerveld JO19-2 - MBC'13 JO19-1 beker -
11:15 MBC'13 JO13-1G - Sportclub Jekerdal JO13-1 regulier -
09:00 MBC'13 JO8-1G - Oranje Blauw'15 JO8-3G regulier -

Donderdag 12 December 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 MBC'13 JO15-2 - ST Roggel/SVVH JO15-2G regulier -

Woensdag 11 December 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 MBC'13 JO19-1 - VV Born JO19-2 regulier -
18:30 SVC 2000 JO9-1 - MBC'13 JO9-1G beker -

Zondag 08 December 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 1 - SNA 1 regulier -
11:00 MBC'13 2 - Veritas 4 regulier -

Zaterdag 07 December 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
18:00 Linne 1 - MBC'13 3 regulier -
17:30 De Gastronoom 3 - MBC'13 2 regulier -
14:00 MBC'13 JO19-1 - Sportclub Susteren JO19-2 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-1 - Oranje Blauw'15 JO17-1 regulier -
13:30 Haelen JO17-2 - MBC'13 JO17-2 regulier -
13:00 NWC JO15-2G - MBC'13 JO15-1G regulier -
13:00 RKVVL/Polaris JO13-1 - MBC'13 JO13-1G regulier -
12:30 MBC'13 JO15-2 - Reuver JO15-2 regulier -
12:00 F.C. Roerdalen JO15-2 - MBC'13 JO15-3 regulier -
11:15 MBC'13 MO17-1 - Caesar MO17-1 regulier -
11:00 Sportclub Leeuwen MO15-1 - MBC'13 MO15-1 regulier -
10:30 Reuver JO11-1 - MBC'13 JO11-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO13-2 - DES Swalmen JO13-2G regulier -
10:00 MBC'13 JO11-2 - SNA JO11-2 regulier -
09:30 Conventus'03 JO8-1G - MBC'13 JO8-1G regulier -
09:00 MBC'13 MO13-1 - FC Oda MO13-1 regulier -
09:00 MBC'13 JO9-2G - Roosteren JO9-1G regulier -

Woensdag 04 December 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:30 SVO Sporting Peel en Maas MO15-1 - MBC'13 MO15-1 regulier -
19:30 MBC'13 JO19-1 - ST EVV/RIOS'31 JO19-2 regulier -

Maandag 02 December 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
21:30 zvv Cosmos '78 1 - MBC'13 1 regulier -
19:30 MBC'13 MO17-1 - SVO DVC"16 MO17-1 regulier -

Zondag 01 December 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 St Joost 1 - MBC'13 1 regulier -
12:00 SHH 7 - MBC'13 3 regulier -
11:30 RKESV 3 - MBC'13 2 regulier -

Zaterdag 30 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
15:45 MBC'13 JO19-1 - VV Zwentibold JO19-1 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-2 - ST FC Oda/MMC Weert JO17-2 regulier -
13:00 FC Maasgouw JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier -
12:30 MBC'13 JO15-1G - RKSVO JO15-1 regulier -
12:00 FC Maasgouw JO15-1G - MBC'13 JO15-2 regulier -
11:30 F.C. Roerdalen JO11-2G - MBC'13 JO11-2 regulier -
11:30 FC Oda JO13-1 - MBC'13 JO13-1G regulier -
11:00 Helden JO13-2 - MBC'13 JO13-2 regulier -
11:00 VV HEBES MO13-1 - MBC'13 MO13-1 regulier -
11:00 MBC'13 JO15-3 - ST EVV/RIOS'31 JO15-3 regulier -
10:00 MBC'13 JO11-1 - Slekker Boys JO11-1 regulier -
10:00 DVO JO9-1 - MBC'13 JO9-1G regulier -
09:30 EMS JO7-1 - MBC'13 JO7-1G regulier -
09:00 MBC'13 MO15-1 - Sportclub Leeuwen MO15-1 regulier -
09:00 RKVV Neerbeek JO9-2G - MBC'13 JO9-2G regulier -

Maandag 25 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 Veritas JO19-1 - MBC'13 JO19-1 regulier -

Zondag 24 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - Crescentia 1 regulier -
11:00 MBC'13 2 - SVC 2000 4 regulier -
10:30 MBC'13 3 - Linne 3 regulier -

Zaterdag 23 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 MBC'13 2 - Born ZVV 2 regulier -
19:00 MBC'13 1 - Zittert ZVV 2 regulier -
18:00 MBC'13 3 - Zittert ZVV 3 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-1 - s.v. Laar JO17-2 regulier -
14:00 Leveroy JO17-1G - MBC'13 JO17-2 regulier -
13:15 Merefeldia JO15-1G - MBC'13 JO15-1G regulier -
13:00 DVO JO15-3 - MBC'13 JO15-3 regulier -
12:30 SVO Fortuna'54 MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier -
12:30 MBC'13 JO15-2 - SHH JO15-3 regulier -
12:15 MBC'13 JO13-1G - Baarlo JO13-1G regulier -
11:15 MBC'13 JO13-2 - SVH'39 JO13-1G regulier -
10:00 MBC'13 JO7-1G - SNA JO7-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO11-2 - Conventus'03 JO11-1G regulier -
09:00 MBC'13 JO9-1G - VV Born JO9-1 regulier -
09:00 ST EVV/RIOS'31 JO11-1G - MBC'13 JO11-1 regulier -
09:00 MBC'13 MO13-1 - ST Eindse Boys/Merefeldia MO13-1 regulier -
09:00 MBC'13 JO9-2G - SNA JO9-1 regulier -

Donderdag 21 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 Oranje Blauw'15 JO15-1G - MBC'13 JO15-3 regulier -

Dinsdag 19 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
18:30 MBC'13 JO11-2 - SHH JO11-4 regulier -

Zondag 17 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
09:30 SHH 5 - MBC'13 2 regulier -
09:00 Oranje Blauw'15 3 - MBC'13 3 regulier -

Zaterdag 16 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 SVH'39 2 - MBC'13 2 regulier -
14:30 ST LHC/UOW'02 MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-2 - DESM JO17-2G regulier -
14:00 ST RKESV/VV GKC / RKHVC JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier -
13:45 SHH JO15-4G - MBC'13 JO15-3 regulier -
13:15 Veritas JO15-1 - MBC'13 JO15-2 regulier -
12:30 MBC'13 MO15-1 - RKSVN MO15-1 regulier -
12:30 MBC'13 JO15-1G - Sportclub Leeuwen JO15-1 regulier -
10:30 VV Born JO9-3 - MBC'13 JO9-2G regulier -
10:30 DES Swalmen JO11-1G - MBC'13 JO11-1 regulier -
10:30 Merefeldia JO13-1 - MBC'13 JO13-1G regulier -
10:00 MBC'13 JO13-2 - SVC 2000 JO13-1 regulier -
09:30 Roosteren JO7-1 - MBC'13 JO7-1G regulier -
09:00 MBC'13 JO9-1G - FC Geleen-Zuid JO9-1 regulier -
08:30 SHH JO8-3 - MBC'13 JO8-1G regulier -

Vrijdag 15 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:40 Roosteren 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:20 MBC'13 35+1 - Stevensweert 35+1 regulier -
20:00 EVV 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -

Woensdag 13 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 MBC'13 MO13-1 - RKSVN MO13-1 regulier -

Maandag 11 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:30 MBC'13 JO13-1G - DESM JO13-1G regulier -

Zondag 10 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 RKSVV 1 - MBC'13 1 regulier -
11:00 MBC'13 2 - RIOS'31 2 regulier -
10:30 MBC'13 3 - SVH'39 3 regulier -

Zaterdag 09 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 Born ZVV 3 - MBC'13 3 regulier -
19:00 FC Mergroate 2 - MBC'13 1 regulier -
19:00 Born ZVV 1 - MBC'13 2 regulier -
14:30 SJO UBC JO19-1 - MBC'13 JO19-1 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-1 - ST SNA/Conventus JO17-1 regulier -
13:00 FC RIA MO13-1 - MBC'13 MO13-1 regulier -
12:30 MBC'13 JO15-2 - ST SNA/Conventus JO15-2 regulier -
12:15 SHH JO13-3 - MBC'13 JO13-2 regulier -
11:30 MBC'13 JO15-3 - De Leeuw JO15-3 regulier -
11:15 MBC'13 JO13-1G - Helden JO13-1 regulier -
11:00 S.V. Argo JO11-2 - MBC'13 JO11-2 regulier -
10:00 MBC'13 JO11-1 - FC RIA JO11-1 regulier -
09:30 Haelen JO7-1 - MBC'13 JO7-1G regulier -
09:00 MBC'13 JO9-2G - VV GKC / RKHVC JO9-2G regulier -
09:00 MBC'13 JO8-1G - EVV JO8-2 regulier -
09:00 MBC'13 MO15-1 - VV GKC / RKHVC MO15-1 regulier -
08:45 De Ster JO9-1 - MBC'13 JO9-1G regulier -

Donderdag 07 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:30 MBC'13 JO17-1 - S.V. Heythuysen JO17-1 regulier -

Zondag 03 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - RIOS'31 1 regulier -
11:00 MBC'13 2 - Wilhelmina'08 3 regulier -
10:30 MBC'13 3 - SNA 2 regulier -

Zaterdag 02 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 MBC'13 2 - SVH'39 1 regulier -
19:00 MBC'13 1 - ZVV Le Soleil 1 regulier -
18:00 MBC'13 3 - Zulise Reccom 3 regulier -
15:30 Groene Ster MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier -
14:00 Linne JO19-2 - MBC'13 JO19-1 regulier -
13:45 SHH JO17-4 - MBC'13 JO17-2 regulier -
12:30 MBC'13 JO15-2 - SVC 2000 JO14-1 regulier -
12:15 ST Merefeldia/Eindse Boys MO15-1 - MBC'13 MO15-1 regulier -
12:00 Sportclub Irene JO13-3 - MBC'13 JO13-2 regulier -
12:00 S.V. Heythuysen JO15-1 - MBC'13 JO15-1G regulier -
11:15 MBC'13 JO9-2G - S.V. Argo JO9-2 regulier -
10:30 VV Born JO11-1 - MBC'13 JO11-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO11-2 - SVH'39 JO11-1G regulier -
10:00 MBC'13 JO7-1G - Boekoel JO7-1G regulier -
09:00 MBC'13 JO8-1G - Haelen JO8-1G regulier -
09:00 MBC'13 JO9-1G - s.v. Laar JO9-2 regulier -
09:00 MBC'13 MO13-1 - Bieslo MO13-1 regulier -

Woensdag 30 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 MBC'13 MO17-1 - Sparta'18 MO17-2 beker -
18:45 MBC'13 JO11-1 - EMS JO11-1 regulier -

Maandag 28 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 MBC'13 MO13-1 - Sportclub Irene MO13-1 regulier -

Zondag 27 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 Rood Wit'67/Plus 1 - MBC'13 1 regulier -

Zaterdag 26 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 OVCS JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-2 - Horn JO17-1 regulier -
14:00 MBC'13 JO19-1 - Linne JO19-1 regulier -
13:30 Caesar MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier -
13:00 RKVB JO15-1 - MBC'13 JO15-2 regulier -
12:30 MBC'13 JO15-1G - MMC Weert JO15-1 regulier -
11:15 MBC'13 JO15-3 - VV ALFA SPORT JO15-2 regulier -
11:00 MMC Weert JO13-1 - MBC'13 JO13-1G regulier -
11:00 Haelen MO13-1 - MBC'13 MO13-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO7-1G - EMS JO7-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO13-2 - RKSVN JO13-2 regulier -
09:30 HBC'09 JO9-1 - MBC'13 JO9-2G regulier -
09:00 MMC Weert JO11-2 - MBC'13 JO11-2 regulier -
09:00 MBC'13 JO11-1 - Sportclub Leeuwen JO11-1 regulier -
09:00 MBC'13 JO9-1G - DVO JO9-1 regulier -
09:00 Sportclub Leeuwen JO8-1 - MBC'13 JO8-1G regulier -

Donderdag 24 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:30 MBC'13 3 - RKAVC 2 regulier -

Woensdag 23 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 Inter'80 4 - MBC'13 2 beker -
19:00 MBC'13 MO17-1 - SVO Fortuna'54 MO17-1 regulier -

Zondag 20 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - Walburgia 1 regulier -
12:00 Roosteren 2 - MBC'13 2 regulier -
10:30 F.C. Roerdalen 3 - MBC'13 3 regulier -

Zaterdag 19 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 De Kilo ZVV 4 - MBC'13 3 regulier -
17:30 ZVC De Kneeschers 1 - MBC'13 1 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-1 - DVO JO17-1 beker -
12:00 MBC'13 JO19-1 - Heer JO19-1 beker -
09:00 Sportclub Leeuwen JO9-2 - MBC'13 JO9-2G beker -

Vrijdag 18 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:40 MBC'13 VR1 - St Joost VR1 regulier -
20:20 RKSVV VR1 - MBC'13 VR1 regulier -
20:00 SNA VR1 - MBC'13 VR1 regulier -

Zondag 13 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 Altweerterheide 1 - MBC'13 1 regulier -
11:00 MBC'13 2 - s.v. Laar 5 regulier -

Zaterdag 12 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 MBC'13 2 - SVH'39 3 regulier -
19:00 MBC'13 1 - SSA ZVV Mestreech/Hazendans 5 regulier -
18:00 MBC'13 3 - GSV'28 1 regulier -
15:00 Sittard JO15-2 - MBC'13 JO15-3 regulier -
14:45 Sittard JO19-1 - MBC'13 JO19-1 regulier -
12:30 MBC'13 JO17-1 - Kessel VV JO17-1 regulier -
12:30 MBC'13 MO15-1 - SVO Sporting Peel en Maas MO15-1 regulier -
11:30 Wilhelmina'08 JO17-2 - MBC'13 JO17-2 regulier -
10:30 VV Born JO9-1 - MBC'13 JO9-1G regulier -
10:00 MBC'13 JO9-2G - Walburgia JO9-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO8-1G - RKVB JO8-1G regulier -

Woensdag 09 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
18:45 SNA JO11-1 - MBC'13 JO11-1 regulier -

Zondag 06 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - RKAVC 1 regulier -
10:30 Boekoel 2 - MBC'13 3 regulier -

Zaterdag 05 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 Koutenveld 3 - MBC'13 3 regulier -
18:00 De Kabouter 2 - MBC'13 1 regulier -
17:30 De Gastronoom 4 - MBC'13 2 regulier -
15:45 MBC'13 JO19-1 - SHH JO19-2 regulier -
15:00 ST Roggel/SVVH JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-2 - ST Roggel/SVVH JO17-2 regulier -
14:00 MBC'13 MO17-1 - ST LHC/UOW'02 MO17-1 regulier -
12:30 Bieslo JO15-1 - MBC'13 JO15-2 regulier -
12:30 MBC'13 JO15-1G - FC Oda JO15-1 regulier -
12:00 SHH JO13-1 - MBC'13 JO13-1G regulier -
11:15 RKSVN MO15-1 - MBC'13 MO15-1 regulier -
11:15 MBC'13 JO15-3 - OVCS JO15-2 regulier -
10:00 MBC'13 JO7-1G - Roosteren JO7-1 regulier -
09:30 SJO UBC JO9-2 - MBC'13 JO9-2G regulier -
09:30 VV GKC / RKHVC JO11-3 - MBC'13 JO11-2 regulier -
09:15 FCV-Venlo MO13-1 - MBC'13 MO13-1 regulier -
09:00 MBC'13 JO13-2 - Bieslo JO13-1 regulier -
09:00 MMC Weert JO8-3 - MBC'13 JO8-1G regulier -
08:45 FC Geleen-Zuid JO9-1 - MBC'13 JO9-1G regulier -

Vrijdag 04 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:40 SNA VR1 - MBC'13 VR1 regulier -
20:40 MBC'13 35+1 - EVV 35+1 regulier -
20:20 Roosteren 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:20 MBC'13 VR1 - St Joost VR1 regulier -
20:00 RKSVV VR1 - MBC'13 VR1 regulier -
20:00 MBC'13 35+1 - Stevensweert 35+1 regulier -

Dinsdag 01 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
18:45 MBC'13 JO11-2 - F.C. Roerdalen JO11-3 regulier -

Maandag 30 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 VV GKC / RKHVC MO15-1 - MBC'13 MO15-1 regulier -

Zondag 29 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - Sportclub Leeuwen 1 regulier -
11:00 MBC'13 2 - Slekker Boys 2 regulier -
10:30 MBC'13 3 - EVV 4 regulier -

Zaterdag 28 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
13:30 ST Panningen/Egchel JO15-1 - MBC'13 JO15-1G regulier -
13:00 DVO JO19-2 - MBC'13 JO19-1 regulier -
13:00 RKVB JO17-1 - MBC'13 JO17-2 regulier -
12:30 SVO DVC"16 MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier -
12:30 MBC'13 JO15-2 - VV HEBES JO14-1 regulier -
12:00 MBC'13 JO15-3 - BSV Limburgia/Kamerland JO15-2 regulier -
11:30 ST Roggel/SVVH JO13-1 - MBC'13 JO13-2 regulier -
11:15 MBC'13 JO13-1G - s.v. Laar JO13-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO7-1G - Haelen JO7-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO11-1 - S.V. Argo JO11-1 regulier -
09:30 VV GKC / RKHVC JO11-2G - MBC'13 JO11-2 regulier -
09:30 RKSVN MO13-2 - MBC'13 MO13-1 regulier -
09:00 MBC'13 JO8-1G - Veritas JO8-1G regulier -
09:00 MBC'13 JO9-1G - De Ster JO9-1 regulier -
09:00 MBC'13 JO9-2G - Slekker Boys JO9-2G regulier -

Zondag 22 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 Eindse Boys 1 - MBC'13 1 regulier -
11:00 Sportclub Susteren 5 - MBC'13 2 regulier -
11:00 EMS 3 - MBC'13 3 regulier -

Zaterdag 21 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 MBC'13 2 - De Gastronoom 3 regulier -
19:00 MBC'13 1 - zvv Cosmos '78 1 regulier -
18:00 MBC'13 3 - Linne 1 regulier -
14:30 Brevendia JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier -
14:00 DES Swalmen JO15-2G - MBC'13 JO15-2 regulier -
14:00 MBC'13 MO17-1 - Groene Ster MO17-1 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-2 - Crescentia JO17-1G regulier -
12:30 MBC'13 JO15-1G - SV Someren JO15-2 regulier -
12:30 MBC'13 MO15-1 - ST Merefeldia/Eindse Boys MO15-1 regulier -
12:00 Venlosche Boys JO13-1 - MBC'13 JO13-1G regulier -
11:00 SVH'39 JO15-1G - MBC'13 JO15-3 regulier -
10:45 SHH JO11-3 - MBC'13 JO11-1 regulier -
10:00 Boekoel JO7-1G - MBC'13 JO7-1G regulier -
10:00 MBC'13 JO13-2 - Oranje Blauw'15 JO13-1G regulier -
10:00 s.v. Laar JO9-2 - MBC'13 JO9-1G regulier -
10:00 MBC'13 JO11-2 - HBC'09 JO11-1 regulier -
10:00 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. JO9-1 - MBC'13 JO9-2G regulier -
09:00 SVH'39 JO8-1 - MBC'13 JO8-1G regulier -
09:00 MBC'13 MO13-1 - FC Maasgouw MO13-1 regulier -

Vrijdag 20 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:40 Stevensweert 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:40 RKSVV VR1 - MBC'13 VR1 regulier -
20:20 MBC'13 VR1 - SNA VR1 regulier -
20:20 MBC'13 35+1 - EVV 35+1 regulier -
20:00 Roosteren 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:00 MBC'13 VR1 - St Joost VR1 regulier -

Woensdag 18 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
18:30 Linne JO9-2G - MBC'13 JO9-2G beker -

Dinsdag 17 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 MBC'13 MO13-1 - FC RIA MO13-2 beker -

Zondag 15 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - FC Maasgouw 1 beker -
11:00 MBC'13 2 - RKESV 2 beker -
10:00 Sportclub Susteren 6 - MBC'13 3 beker -

Zaterdag 14 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:30 ZVV Remunj 4 - MBC'13 2 regulier -
16:30 In de Bende'92/Bestrating van Delft 2 - MBC'13 1 regulier -
16:00 Sportclub Susteren JO19-2 - MBC'13 JO19-1 beker -
16:00 ZVV Awt-Gelaen 3 - MBC'13 3 regulier -
14:00 MBC'13 MO17-1 - RKSVN MO17-1 beker -
14:00 MBC'13 JO13-1G - SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 beker -
14:00 Slekker Boys JO15-1 - MBC'13 JO15-2 beker -
12:30 MBC'13 JO15-1G - SHH JO15-2G beker -
12:30 OVCS JO17-1 - MBC'13 JO17-1 beker -
11:30 Sittard JO11-2 - MBC'13 JO11-2 beker -
11:15 MBC'13 JO17-2 - SHH JO17-4 beker -
11:00 MBC'13 JO15-3 - SHH JO15-4G beker -
10:45 SHH JO13-4 - MBC'13 JO13-2 beker -
10:30 Sportclub Leeuwen MO15-1 - MBC'13 MO15-1 beker -
10:00 MBC'13 JO11-1 - ST EVV/RIOS'31 JO11-1G beker -
09:00 Walburgia JO8-1G - MBC'13 JO8-1G beker -
09:00 MBC'13 JO9-1G - Slekker Boys JO9-1G beker -

Maandag 09 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:30 MBC'13 MO17-1 - VV GKC / RKHVC MO17-1 beker -

Zondag 08 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - Linne 1 beker -
11:00 EVV 3 - MBC'13 3 beker -
11:00 MBC'13 2 - F.C. Roerdalen 2 beker -

Zaterdag 07 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 MBC'13 2 - Tornado 4 beker -
19:00 MBC'13 1 - FC De Heiputters 4 beker -
18:00 MBC'13 3 - SVH'39 4 beker -
15:00 De Ster JO17-1 - MBC'13 JO17-1 beker -
14:00 MBC'13 JO17-2 - Sittard JO17-2 beker -
14:00 VV GKC / RKHVC MO15-1 - MBC'13 MO15-1 beker -
13:15 Groene Ster MO13-1 - MBC'13 MO13-1 beker -
12:30 SNA JO15-1 - MBC'13 JO15-1G beker -
11:15 MBC'13 JO13-1G - Sportclub Jekerdal JO13-1 beker -
11:00 MBC'13 JO15-3 - DVO JO15-3 beker -
11:00 S.V. Argo JO11-2 - MBC'13 JO11-2 beker -
10:00 MBC'13 JO11-1 - Slekker Boys JO11-1 beker -
10:00 ST EVV/RIOS'31 JO13-2 - MBC'13 JO13-2 beker -
09:15 MBC'13 JO15-2 - EVV JO15-3 beker -
09:00 MBC'13 JO8-1G - SHH JO8-2 beker -
09:00 MBC'13 JO9-2G - VV GKC / RKHVC JO9-2G beker -
08:30 SNA JO7-1 - MBC'13 JO7-1G regulier -
08:30 SHH JO9-5G - MBC'13 JO9-1G beker -

Vrijdag 06 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:40 Stevensweert 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:40 MBC'13 VR1 - RKSVV VR1 regulier -
20:20 St Joost VR1 - MBC'13 VR1 regulier -
20:20 MBC'13 35+1 - Roosteren 35+1 regulier -
20:00 EVV 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:00 MBC'13 VR1 - SNA VR1 regulier -

Zondag 01 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 Slekker Boys 1 - MBC'13 1 beker -
10:30 MBC'13 3 - VV Born 4 beker -
10:00 Reuver 5 - MBC'13 2 beker -

Zaterdag 31 Augustus 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 JO17-1 - ST SNA/Conventus JO17-1 beker -
13:30 Sportclub Susteren JO15-2 - MBC'13 JO15-2 beker -
13:30 FC RIA JO17-2 - MBC'13 JO17-2 beker -
13:00 Sittard MO17-1 - MBC'13 MO17-1 beker -
13:00 Scharn JO13-1 - MBC'13 JO13-1G beker -
12:30 MBC'13 JO15-1G - ST EVV/RIOS'31 JO15-1 beker -
12:30 MBC'13 MO15-1 - RKSVN MO15-1 beker -
12:00 F.C. Roerdalen JO15-2 - MBC'13 JO15-3 beker -
11:00 SNA JO11-1 - MBC'13 JO11-1 beker -
11:00 MBC'13 JO19-1 - Linne JO19-2 beker -
10:30 MBC'13 JO11-2 - F.C. Roerdalen JO11-3 beker -
10:00 SVH'39 JO9-2G - MBC'13 JO9-2G beker -
10:00 MBC'13 JO13-2 - Linne JO13-1G beker -
09:00 MBC'13 MO13-1 - Sittard MO13-1 beker -
09:00 ST EVV/RIOS'31 JO8-1G - MBC'13 JO8-1G beker -
09:00 MBC'13 JO9-1G - Roosteren JO9-1G beker -

Voor het laatst bewerkt op: 2018-05-09 08:02:47