Maasbracht Baek Combinatie

Vandaag: Vrijdag 18 Oktober 2019

Uitslagen

!!! Klik op een wedstrijd voor meer informatie !!!

Rijen met een lichtrode achtergrond zijn onder voorbehoud.

Tip: Gebruik het zoekveld in de menu balk om snel de juiste informatie te vinden

Je bekijkt deze pagina vanaf een telefoon met een kleine schermbreedte.
Om toch te proberen een mooie weergave te realiseren hebben we de competitie kolom verborgen. Om deze toch te bekijken probeer uw telefoon te draaien naar de 'landscape' mode, de pagina zal zich automatisch aanpassen.

Vrijdag 18 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Status
20:40 MBC'13 VR1 - St Joost VR1 regulier Te spelen
20:20 RKSVV VR1 - MBC'13 VR1 regulier Te spelen
20:00 SNA VR1 - MBC'13 VR1 regulier Te spelen

Zondag 13 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 Altweerterheide 1 - MBC'13 1 regulier -
11:00 MBC'13 2 - s.v. Laar 5 regulier -

Zaterdag 12 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 MBC'13 2 - SVH'39 3 regulier -
19:00 MBC'13 1 - SSA ZVV Mestreech/Hazendans 5 regulier -
18:00 MBC'13 3 - GSV'28 1 regulier -
15:00 Sittard JO15-2 - MBC'13 JO15-3 regulier -
14:45 Sittard JO19-1 - MBC'13 JO19-1 regulier -
12:30 MBC'13 JO17-1 - Kessel VV JO17-1 regulier -
12:30 MBC'13 MO15-1 - SVO Sporting Peel en Maas MO15-1 regulier -
11:30 Wilhelmina'08 JO17-2 - MBC'13 JO17-2 regulier -
10:30 VV Born JO9-1 - MBC'13 JO9-1G regulier -
10:00 MBC'13 JO9-2G - Walburgia JO9-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO8-1G - RKVB JO8-1G regulier -

Woensdag 09 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
18:45 SNA JO11-1 - MBC'13 JO11-1 regulier -

Zondag 06 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - RKAVC 1 regulier -
10:30 Boekoel 2 - MBC'13 3 regulier -

Zaterdag 05 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 Koutenveld 3 - MBC'13 3 regulier -
18:00 De Kabouter 2 - MBC'13 1 regulier -
17:30 De Gastronoom 4 - MBC'13 2 regulier -
15:45 MBC'13 JO19-1 - SHH JO19-2 regulier -
15:00 ST Roggel/SVVH JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-2 - ST Roggel/SVVH JO17-2 regulier -
14:00 MBC'13 MO17-1 - ST LHC/UOW'02 MO17-1 regulier -
12:30 Bieslo JO15-1 - MBC'13 JO15-2 regulier -
12:30 MBC'13 JO15-1G - FC Oda JO15-1 regulier -
12:00 SHH JO13-1 - MBC'13 JO13-1G regulier -
11:15 RKSVN MO15-1 - MBC'13 MO15-1 regulier -
11:15 MBC'13 JO15-3 - OVCS JO15-2 regulier -
10:00 MBC'13 JO7-1G - Roosteren JO7-1 regulier -
09:30 SJO UBC JO9-2 - MBC'13 JO9-2G regulier -
09:30 VV GKC / RKHVC JO11-3 - MBC'13 JO11-2 regulier -
09:15 FCV-Venlo MO13-1 - MBC'13 MO13-1 regulier -
09:00 MBC'13 JO13-2 - Bieslo JO13-1 regulier -
09:00 MMC Weert JO8-3 - MBC'13 JO8-1G regulier -
08:45 FC Geleen-Zuid JO9-1 - MBC'13 JO9-1G regulier -

Vrijdag 04 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:40 SNA VR1 - MBC'13 VR1 regulier -
20:40 MBC'13 35+1 - EVV 35+1 regulier -
20:20 Roosteren 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:20 MBC'13 VR1 - St Joost VR1 regulier -
20:00 RKSVV VR1 - MBC'13 VR1 regulier -
20:00 MBC'13 35+1 - Stevensweert 35+1 regulier -

Dinsdag 01 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
18:45 MBC'13 JO11-2 - F.C. Roerdalen JO11-3 regulier -

Maandag 30 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 VV GKC / RKHVC MO15-1 - MBC'13 MO15-1 regulier -

Zondag 29 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - Sportclub Leeuwen 1 regulier -
11:00 MBC'13 2 - Slekker Boys 2 regulier -
10:30 MBC'13 3 - EVV 4 regulier -

Zaterdag 28 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
13:30 ST Panningen/Egchel JO15-1 - MBC'13 JO15-1G regulier -
13:00 DVO JO19-2 - MBC'13 JO19-1 regulier -
13:00 RKVB JO17-1 - MBC'13 JO17-2 regulier -
12:30 SVO DVC"16 MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier -
12:30 MBC'13 JO15-2 - VV HEBES JO14-1 regulier -
12:00 MBC'13 JO15-3 - BSV Limburgia/Kamerland JO15-2 regulier -
11:30 ST Roggel/SVVH JO13-1 - MBC'13 JO13-2 regulier -
11:15 MBC'13 JO13-1G - s.v. Laar JO13-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO7-1G - Haelen JO7-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO11-1 - S.V. Argo JO11-1 regulier -
09:30 VV GKC / RKHVC JO11-2G - MBC'13 JO11-2 regulier -
09:30 RKSVN MO13-2 - MBC'13 MO13-1 regulier -
09:00 MBC'13 JO8-1G - Veritas JO8-1G regulier -
09:00 MBC'13 JO9-1G - De Ster JO9-1 regulier -
09:00 MBC'13 JO9-2G - Slekker Boys JO9-2G regulier -

Zondag 22 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 Eindse Boys 1 - MBC'13 1 regulier -
11:00 Sportclub Susteren 5 - MBC'13 2 regulier -
11:00 EMS 3 - MBC'13 3 regulier -

Zaterdag 21 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 MBC'13 2 - De Gastronoom 3 regulier -
19:00 MBC'13 1 - zvv Cosmos '78 1 regulier -
18:00 MBC'13 3 - Linne 1 regulier -
14:30 Brevendia JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier -
14:00 DES Swalmen JO15-2G - MBC'13 JO15-2 regulier -
14:00 MBC'13 MO17-1 - Groene Ster MO17-1 regulier -
14:00 MBC'13 JO17-2 - Crescentia JO17-1G regulier -
12:30 MBC'13 JO15-1G - SV Someren JO15-2 regulier -
12:30 MBC'13 MO15-1 - ST Merefeldia/Eindse Boys MO15-1 regulier -
12:00 Venlosche Boys JO13-1 - MBC'13 JO13-1G regulier -
11:00 SVH'39 JO15-1G - MBC'13 JO15-3 regulier -
10:45 SHH JO11-3 - MBC'13 JO11-1 regulier -
10:00 Boekoel JO7-1G - MBC'13 JO7-1G regulier -
10:00 MBC'13 JO13-2 - Oranje Blauw'15 JO13-1G regulier -
10:00 s.v. Laar JO9-2 - MBC'13 JO9-1G regulier -
10:00 MBC'13 JO11-2 - HBC'09 JO11-1 regulier -
10:00 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. JO9-1 - MBC'13 JO9-2G regulier -
09:00 SVH'39 JO8-1 - MBC'13 JO8-1G regulier -
09:00 MBC'13 MO13-1 - FC Maasgouw MO13-1 regulier -

Vrijdag 20 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:40 Stevensweert 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:40 RKSVV VR1 - MBC'13 VR1 regulier -
20:20 MBC'13 VR1 - SNA VR1 regulier -
20:20 MBC'13 35+1 - EVV 35+1 regulier -
20:00 Roosteren 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:00 MBC'13 VR1 - St Joost VR1 regulier -

Woensdag 18 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
18:30 Linne JO9-2G - MBC'13 JO9-2G beker -

Dinsdag 17 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 MBC'13 MO13-1 - FC RIA MO13-2 beker -

Zondag 15 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - FC Maasgouw 1 beker -
11:00 MBC'13 2 - RKESV 2 beker -
10:00 Sportclub Susteren 6 - MBC'13 3 beker -

Zaterdag 14 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:30 ZVV Remunj 4 - MBC'13 2 regulier -
16:30 In de Bende'92/Bestrating van Delft 2 - MBC'13 1 regulier -
16:00 Sportclub Susteren JO19-2 - MBC'13 JO19-1 beker -
16:00 ZVV Awt-Gelaen 3 - MBC'13 3 regulier -
14:00 MBC'13 MO17-1 - RKSVN MO17-1 beker -
14:00 MBC'13 JO13-1G - SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 beker -
14:00 Slekker Boys JO15-1 - MBC'13 JO15-2 beker -
12:30 MBC'13 JO15-1G - SHH JO15-2G beker -
12:30 OVCS JO17-1 - MBC'13 JO17-1 beker -
11:30 Sittard JO11-2 - MBC'13 JO11-2 beker -
11:15 MBC'13 JO17-2 - SHH JO17-4 beker -
11:00 MBC'13 JO15-3 - SHH JO15-4G beker -
10:45 SHH JO13-4 - MBC'13 JO13-2 beker -
10:30 Sportclub Leeuwen MO15-1 - MBC'13 MO15-1 beker -
10:00 MBC'13 JO11-1 - ST EVV/RIOS'31 JO11-1G beker -
09:00 Walburgia JO8-1G - MBC'13 JO8-1G beker -
09:00 MBC'13 JO9-1G - Slekker Boys JO9-1G beker -

Maandag 09 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:30 MBC'13 MO17-1 - VV GKC / RKHVC MO17-1 beker -

Zondag 08 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 MBC'13 1 - Linne 1 beker -
11:00 EVV 3 - MBC'13 3 beker -
11:00 MBC'13 2 - F.C. Roerdalen 2 beker -

Zaterdag 07 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 MBC'13 2 - Tornado 4 beker -
19:00 MBC'13 1 - FC De Heiputters 4 beker -
18:00 MBC'13 3 - SVH'39 4 beker -
15:00 De Ster JO17-1 - MBC'13 JO17-1 beker -
14:00 MBC'13 JO17-2 - Sittard JO17-2 beker -
14:00 VV GKC / RKHVC MO15-1 - MBC'13 MO15-1 beker -
13:15 Groene Ster MO13-1 - MBC'13 MO13-1 beker -
12:30 SNA JO15-1 - MBC'13 JO15-1G beker -
11:15 MBC'13 JO13-1G - Sportclub Jekerdal JO13-1 beker -
11:00 MBC'13 JO15-3 - DVO JO15-3 beker -
11:00 S.V. Argo JO11-2 - MBC'13 JO11-2 beker -
10:00 MBC'13 JO11-1 - Slekker Boys JO11-1 beker -
10:00 ST EVV/RIOS'31 JO13-2 - MBC'13 JO13-2 beker -
09:15 MBC'13 JO15-2 - EVV JO15-3 beker -
09:00 MBC'13 JO8-1G - SHH JO8-2 beker -
09:00 MBC'13 JO9-2G - VV GKC / RKHVC JO9-2G beker -
08:30 SNA JO7-1 - MBC'13 JO7-1G regulier -
08:30 SHH JO9-5G - MBC'13 JO9-1G beker -

Vrijdag 06 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:40 Stevensweert 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:40 MBC'13 VR1 - RKSVV VR1 regulier -
20:20 St Joost VR1 - MBC'13 VR1 regulier -
20:20 MBC'13 35+1 - Roosteren 35+1 regulier -
20:00 EVV 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:00 MBC'13 VR1 - SNA VR1 regulier -

Zondag 01 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 Slekker Boys 1 - MBC'13 1 beker -
10:30 MBC'13 3 - VV Born 4 beker -
10:00 Reuver 5 - MBC'13 2 beker -

Zaterdag 31 Augustus 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 JO17-1 - ST SNA/Conventus JO17-1 beker -
13:30 Sportclub Susteren JO15-2 - MBC'13 JO15-2 beker -
13:30 FC RIA JO17-2 - MBC'13 JO17-2 beker -
13:00 Sittard MO17-1 - MBC'13 MO17-1 beker -
13:00 Scharn JO13-1 - MBC'13 JO13-1G beker -
12:30 MBC'13 JO15-1G - ST EVV/RIOS'31 JO15-1 beker -
12:30 MBC'13 MO15-1 - RKSVN MO15-1 beker -
12:00 F.C. Roerdalen JO15-2 - MBC'13 JO15-3 beker -
11:00 SNA JO11-1 - MBC'13 JO11-1 beker -
11:00 MBC'13 JO19-1 - Linne JO19-2 beker -
10:30 MBC'13 JO11-2 - F.C. Roerdalen JO11-3 beker -
10:00 SVH'39 JO9-2G - MBC'13 JO9-2G beker -
10:00 MBC'13 JO13-2 - Linne JO13-1G beker -
09:00 MBC'13 MO13-1 - Sittard MO13-1 beker -
09:00 ST EVV/RIOS'31 JO8-1G - MBC'13 JO8-1G beker -
09:00 MBC'13 JO9-1G - Roosteren JO9-1G beker -

Voor het laatst bewerkt op: 2018-05-09 08:02:47