Maasbracht Baek Combinatie

Vandaag: Donderdag 09 Juli 2020

MBC’13 JO13-2

 

MBC'13 JO13-2 speelt in de 3e klasse 401

Beker: Groep 3 - 23

Spelers:

  • Milan van Duinen
  • Sami Elbaamrani
  • Dylan Herfs
  • Abdulrahman Kawara
  • Lars Kocken
  • Tigo Laeijendecker
  • Bart Laugs
  • Thimo Majewsky (keeper)
  • Abel Mehretab
  • Jasper Meuwissen
  • Joey Puts
  • Jaro de Ronde
  • Jamie Sibbald
  • Rik Stienen
  • Fendi Verheggen
  • Yari Voets
  • Kay Wilms

 

Leiders Tel.nr.
Edwin Laeijendecker -
Peter Puts -
Lesly Sibbald -
Sven Sibbald -

Trainingstijden:

Dag Tijd Veld Kleedlokaal
Dinsdag 18.15 - 19.30 3b 2
Donderdag 18.15 - 19.30 3b 2
       

Wedstrijden:

Rijen met een lichtrode achtergrond zijn onder voorbehoud.

Tip: Gebruik het zoekveld in de menu balk om snel de juiste informatie te vinden

Je bekijkt deze pagina vanaf een telefoon met een kleine schermbreedte.
Om toch te proberen een mooie weergave te realiseren hebben we de competitie kolom verborgen. Om deze toch te bekijken probeer uw telefoon te draaien naar de 'landscape' mode, de pagina zal zich automatisch aanpassen.

Zaterdag 31 Augustus 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
10:00 MBC'13 JO13-2 - Linne JO13-1G beker -

Zaterdag 07 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
10:00 ST EVV/RIOS'31 JO13-2 - MBC'13 JO13-2 beker -

Zaterdag 14 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
10:45 SHH JO13-4 - MBC'13 JO13-2 beker -

Zaterdag 21 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
10:00 MBC'13 JO13-2 - Oranje Blauw'15 JO13-1G regulier -

Zaterdag 28 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
11:30 ST Roggel/SVVH JO13-1 - MBC'13 JO13-2 regulier -

Zaterdag 05 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
09:00 MBC'13 JO13-2 - Bieslo JO13-1 regulier -

Zaterdag 26 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
10:00 MBC'13 JO13-2 - RKSVN JO13-2 regulier -

Zaterdag 02 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
12:00 Sportclub Irene JO13-3 - MBC'13 JO13-2 regulier -

Zaterdag 09 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
12:15 SHH JO13-3 - MBC'13 JO13-2 regulier -

Zaterdag 16 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
10:00 MBC'13 JO13-2 - SVC 2000 JO13-1 regulier -

Zaterdag 23 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
11:15 MBC'13 JO13-2 - SVH'39 JO13-1G regulier -

Zaterdag 30 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
11:00 Helden JO13-2 - MBC'13 JO13-2 regulier -

Zaterdag 07 December 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
10:00 MBC'13 JO13-2 - DES Swalmen JO13-2G regulier -

Zaterdag 18 Januari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
11:00 BEVO JO13-1G - MBC'13 JO13-2 regulier -

Zaterdag 01 Februari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
10:00 MBC'13 JO13-2 - Sportclub Susteren JO13-2G regulier -

Zaterdag 15 Februari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
09:30 Linne JO13-1G - MBC'13 JO13-2 regulier -

Zaterdag 07 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
11:00 MBC'13 JO13-2 - Wilhelmina'08 JO13-1G regulier -

Zaterdag 14 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
11:15 SNA JO13-2 - MBC'13 JO13-2 regulier -

Zaterdag 04 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
12:15 SHH JO13-3 - MBC'13 JO13-2 regulier -

Zaterdag 11 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
11:45 Merefeldia JO13-2G - MBC'13 JO13-2 regulier -

Zaterdag 18 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
10:00 MBC'13 JO13-2 - VV Zwentibold JO13-1 regulier -

Zaterdag 09 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
10:00 MBC'13 JO13-2 - ST RKESV/VV GKC/RKHVC JO13-2 regulier -

Zaterdag 16 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
13:45 Sittard JO13-2 - MBC'13 JO13-2 regulier -

Zaterdag 23 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
10:00 MBC'13 JO13-2 - ST EVV/RIOS'31 JO13-2 regulier -