Maasbracht Baek Combinatie

Vandaag: Dinsdag 28 Januari 2020

MBC’13 MO17-1

 

 

MBC'13 MO17-1 speelt in de 1e klasse 2

Beker: Groep 1 - 13

Spelers:

  • Liyuan Augustin
  • Chanou Fijneman
  • Sanne Hermsen
  • Maud Jacobs
  • Senna Kruyf
  • Fabien Kulka
  • Yara Luites
  • Mica Philippen (keeper)
  • Dirkje Pols
    • Erin Reijnen
    • Sophie van de Riet
    • Demi Roumen
    • Chanel Sensen
    • Amber Sensen
    • Fleur Strijp
    • Tatum Verheggen
    • Indy de Vries
    • Davina Wolfs

 

Leiders Tel.nr.
Edward Reijnen -
Eduard Verheggen -
   

Trainingstijden:

Dag Tijd Veld Kleedlokaal
Maandag 19.45 - 21.15 3c 8
Woensdag 19.45 - 21.15 3a+3b 8
       

Wedstrijden:

Rijen met een lichtrode achtergrond zijn onder voorbehoud.

Tip: Gebruik het zoekveld in de menu balk om snel de juiste informatie te vinden

Je bekijkt deze pagina vanaf een telefoon met een kleine schermbreedte.
Om toch te proberen een mooie weergave te realiseren hebben we de competitie kolom verborgen. Om deze toch te bekijken probeer uw telefoon te draaien naar de 'landscape' mode, de pagina zal zich automatisch aanpassen.

Zaterdag 31 Augustus 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
13:00 Sittard MO17-1 - MBC'13 MO17-1 beker -

Maandag 09 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:30 MBC'13 MO17-1 - VV GKC / RKHVC MO17-1 beker -

Zaterdag 14 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 MO17-1 - RKSVN MO17-1 beker -

Zaterdag 21 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 MO17-1 - Groene Ster MO17-1 regulier -

Zaterdag 28 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
12:30 SVO DVC"16 MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier -

Zaterdag 05 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 MO17-1 - ST LHC/UOW'02 MO17-1 regulier -

Woensdag 23 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:00 MBC'13 MO17-1 - SVO Fortuna'54 MO17-1 regulier -

Zaterdag 26 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
13:30 Caesar MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier -

Woensdag 30 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
20:00 MBC'13 MO17-1 - Sparta'18 MO17-2 beker -

Zaterdag 02 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
15:30 Groene Ster MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier -

Zaterdag 16 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:30 ST LHC/UOW'02 MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier -

Zaterdag 23 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
12:30 SVO Fortuna'54 MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier -

Maandag 02 December 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
19:30 MBC'13 MO17-1 - SVO DVC"16 MO17-1 regulier -

Zaterdag 07 December 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
11:15 MBC'13 MO17-1 - Caesar MO17-1 regulier -

Zaterdag 01 Februari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Status
14:30 Baarlo MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier Te spelen

Zaterdag 15 Februari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Status
12:25 SVO Fortuna'54 MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier Te spelen

Zaterdag 07 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Status
14:00 MBC'13 MO17-1 - SV Budel MO17-1 regulier Te spelen

Zaterdag 28 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Status
14:00 MBC'13 MO17-1 - Groene Ster MO17-1 regulier Te spelen

Zaterdag 04 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Status
13:15 Groene Ster MO17-2 - MBC'13 MO17-1 regulier Te spelen

Zaterdag 18 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Status
15:00 SV Valkenswaard MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier Te spelen

Zaterdag 09 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Status
14:00 MBC'13 MO17-1 - ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 regulier Te spelen

Zaterdag 16 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Status
14:45 Bergeijk MO17-1 - MBC'13 MO17-1 regulier Te spelen

Zaterdag 23 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Status
14:00 MBC'13 MO17-1 - ST LHC/UOW'02 MO17-1 regulier Te spelen