Maasbracht Baek Combinatie

Vandaag: Maandag 06 Juli 2020

MBC’13 JO17-2

 

MBC'13 JO17-2 speelt in de 4e klasse 401

Beker: Groep 4 - 26

Spelers:

  • Wino Damen
  • Finn Hamersma
  • Robin Janssen
  • Luc Jorissen
  • Dylano van Laar
  • Tom Maessen
  • Bas Maessen
  • Jordy Monkhouse
  • Raf van Montfort
  • Kais Omar
  • Finn Scheffers
  • Oscar Schmidt (keeper)
  • Sylvan Seine
  • Sem Tinnemans
  • Glenn Wolfs
  • Jim van Zoest

 

Leiders Tel.nr.
John Damen -
Roy Janssen -
Jan Scheffers -
Marcus Schmidt -

Trainingstijden:

Dag Tijd Veld Kleedlokaal
Maandag 19.45 - 21.15 4a+4b 2
Woensdag 19.45 - 21.15 4a+4b 2
       

Wedstrijden:

Rijen met een lichtrode achtergrond zijn onder voorbehoud.

Tip: Gebruik het zoekveld in de menu balk om snel de juiste informatie te vinden

Je bekijkt deze pagina vanaf een telefoon met een kleine schermbreedte.
Om toch te proberen een mooie weergave te realiseren hebben we de competitie kolom verborgen. Om deze toch te bekijken probeer uw telefoon te draaien naar de 'landscape' mode, de pagina zal zich automatisch aanpassen.

Zaterdag 31 Augustus 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
13:30 FC RIA JO17-2 - MBC'13 JO17-2 beker -

Zaterdag 07 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 JO17-2 - Sittard JO17-2 beker -

Zaterdag 14 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
11:15 MBC'13 JO17-2 - SHH JO17-4 beker -

Zaterdag 21 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 JO17-2 - Crescentia JO17-1G regulier -

Zaterdag 28 September 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
13:00 RKVB JO17-1 - MBC'13 JO17-2 regulier -

Zaterdag 05 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 JO17-2 - ST Roggel/SVVH JO17-2 regulier -

Zaterdag 12 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
11:30 Wilhelmina'08 JO17-2 - MBC'13 JO17-2 regulier -

Zaterdag 26 Oktober 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 JO17-2 - Horn JO17-1 regulier -

Zaterdag 02 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
13:45 SHH JO17-4 - MBC'13 JO17-2 regulier -

Zaterdag 16 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 JO17-2 - DESM JO17-2G regulier -

Zaterdag 23 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 Leveroy JO17-1G - MBC'13 JO17-2 regulier -

Zaterdag 30 November 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 JO17-2 - ST FC Oda/MMC Weert JO17-2 regulier -

Zaterdag 07 December 2019

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
13:30 Haelen JO17-2 - MBC'13 JO17-2 regulier -

Zaterdag 08 Februari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 JO17-2 - Sittard JO17-2 regulier -

Zaterdag 15 Februari 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 JO17-2 - Sanderbout JO17-1G regulier -

Zaterdag 07 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
11:45 St RKSV Minor/Wijnandia JO17-2 - MBC'13 JO17-2 regulier -

Zaterdag 14 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 JO17-2 - OVCS JO17-2 regulier -

Zaterdag 28 Maart 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
13:45 SHH JO17-4 - MBC'13 JO17-2 regulier -

Zaterdag 04 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 JO17-2 - Sportclub Susteren JO17-2 regulier -

Zaterdag 11 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
11:00 ST Rimburg/UOW'02 JO17-3 - MBC'13 JO17-2 regulier -

Zaterdag 18 April 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
15:15 Caesar JO17-2 - MBC'13 JO17-2 regulier -

Zaterdag 09 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 RKASV JO17-3 - MBC'13 JO17-2 regulier -

Zaterdag 16 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
14:00 MBC'13 JO17-2 - FC Geleen-Zuid JO17-3 regulier -

Zaterdag 23 Mei 2020

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
13:30 FC RIA JO17-2 - MBC'13 JO17-2 regulier -