Maasbracht Baek Combinatie

Vandaag: Maandag 18 December 2017

Uitslagen

!!! Klik op een wedstrijd voor meer informatie !!!

Rijen met een lichtrode achtergrond zijn onder voorbehoud

Je bekijkt deze pagina vanaf een telefoon met een kleine schermbreedte.
Om toch te proberen een mooie weergave te realiseren hebben we de tijd en competitie kolom verborgen. Om deze toch te bekijken probeer uw telefoon te draaien naar de 'landscape' mode, de pagina zal zich automatisch aanpassen.

Tijd Wedstrijd Competitie Uitslag
Donderdag 31 Augustus 2017
19:30 MBC'13 JO17-1 - Conventus JO17-1 - 5 - 1
Zaterdag 02 September 2017
00:00 MBC'13 JO9-1 - Born JO9-1 beker Afgelast
09:00 Sportclub Susteren JO11-1 - MBC'13 JO11-1 beker 1 - 6
09:30 VV GKC / RKHVC JO9-3 - MBC'13 JO9-2 beker 30 - 1
09:30 VV GKC / RKHVC JO11-3 - MBC'13 JO11-5 beker 0 - 3
09:30 VV GKC / RKHVC JO9-4 - MBC'13 JO9-3 beker 10 - 6
09:45 SHH JO11-7 - MBC'13 JO11-4 beker 14 - 3
10:00 MBC'13 JO11-3 - EVV JO11-4G beker 2 - 4
10:30 MBC'13 JO13-3G - MMC Weert JO13-3 beker 1 - 11
11:00 MBC'13 JO11-2 - VV Zwentibold JO11-1 beker 5 - 1
11:00 VV HEBES JO13-2 - MBC'13 JO13-2 beker 0 - 5
12:00 MBC'13 JO13-1G - Conventus'03 JO13-1 beker 4 - 0
13:00 Slekker Boys JO15-2 - MBC'13 JO15-3 beker 20 - 0
13:00 MBC'13 JO15-1 - FC Maasgouw JO15-1G beker 1 - 4
13:00 ST Brevendia/Altweerterheide/Crescentia - MBC'13 JO15-2 beker 3 - 3
13:30 MBC'13 JO15-4G - ST RKHVC/RKESV/VV GKC JO15-2 beker 2 - 0
14:30 Haelen JO17-1 - MBC'13 JO17-1 beker 2 - 4
14:30 MBC'13 JO17-2 - ST VV GKC/RKHVC/RKESV JO17-2 beker 6 - 3
Zondag 03 September 2017
10:00 MBC'13 3 - Veritas 4 beker 2 - 2
11:30 Brevendia 4 - MBC'13 4 beker 3 - 3
12:00 MBC'13 2 - Brevendia 3 beker 1 - 2
14:30 MBC'13 1 - RIOS'31 1 beker 7 - 4
Maandag 04 September 2017
20:30 Tornado 2 - MBC'13 2 beker 15 - 3
Woensdag 06 September 2017
21:00 MBC'13 1 - Tornado 3 beker 6 - 1
Zaterdag 09 September 2017
09:00 MBC'13 JO11-5 - EVV JO11-6 beker 9 - 1
09:00 MBC'13 JO9-3 - Veritas JO9-3 beker 0 - 1
09:30 VV GKC / RKHVC JO11-2G - MBC'13 JO11-2 beker 0 - 8
10:00 Vesta JO9-1 - MBC'13 JO9-1 beker 10 - 2
10:00 MBC'13 JO9-2 - Slekker Boys JO9-3 beker 1 - 0
10:00 MBC'13 JO11-4 - FC Maasgouw JO11-2 beker 0 - 7
10:45 DESM JO15-2G - MBC'13 JO15-4G beker 5 - 0
11:00 MBC'13 JO11-1 - EVV JO11-1G beker 7 - 0
11:00 ST Obbicht/Armada JO11-3 - MBC'13 JO11-3 beker 1 - 5
11:30 MBC'13 JO15-3 - Sportclub Susteren JO15-2 beker 0 - 17
11:30 FC Oda JO13-3 - MBC'13 JO13-3G beker 9 - 0
11:30 Slekker Boys JO15-1 - MBC'13 JO15-1 beker 2 - 8
12:00 SHH JO13-3G - MBC'13 JO13-1G beker 0 - 21
12:00 MBC'13 JO13-2 - EVV JO13-2 beker 2 - 0
13:00 VV HEBES JO17-2 - MBC'13 JO17-2 beker 4 - 2
13:00 MBC'13 JO15-2 - FC Maasgouw JO15-2 beker 14 - 1
14:30 MBC'13 JO17-1 - SVC 2000 JO17-1 beker 7 - 1
19:30 Linne 1 - MBC'13 1 beker 5 - 0
Zondag 10 September 2017
10:00 MBC'13 4 - Roosteren 3 beker 0 - 1
10:30 Veritas 3 - MBC'13 2 beker 1 - 0
11:00 Obbicht 2 - MBC'13 3 beker 1 - 4
Donderdag 14 September 2017
20:00 FC Maasgouw 3 - MBC'13 4 beker 5 - 0
Vrijdag 15 September 2017
20:00 Horn 35+1 - MBC'13 35+1 regulier 4 - 0
20:30 MBC'13 35+1 - RKVB 35+1 regulier 0 - 3
21:00 SHH 35+1 - MBC'13 35+1 regulier 4 - 0
21:00 MBC'13 2 - Amicitia/BertZeegers 4 regulier 0 - 9
Zaterdag 16 September 2017
08:30 EVV JO11-5 - MBC'13 JO11-4 beker -
09:00 MBC'13 JO11-5 - Linne JO11-2G beker 3 - 12
09:00 MBC'13 JO9-2 - St Odiliënberg JO9-1 beker 0 - 1
09:30 Schinveld/Arx ICT JO9-1 - MBC'13 JO9-1 beker 4 - 6
09:45 Slekker Boys JO13-2 - MBC'13 JO13-2 beker 2 - 4
10:00 MBC'13 JO11-3 - Born JO11-3 beker 8 - 2
10:00 MBC'13 JO11-2 - Wilhelmina'08 JO11-1 beker 8 - 4
10:30 SNA JO11-1 - MBC'13 JO11-1 beker 1 - 9
10:30 MBC'13 JO13-3G - Veritas JO13-1 beker 0 - 8
11:15 Roosteren JO9-1G - MBC'13 JO9-3 beker 1 - 0
12:00 MBC'13 JO13-1G - SNA JO13-1 beker 4 - 1
13:00 VV HEBES JO15-2 - MBC'13 JO15-4G beker 12 - 0
13:00 MBC'13 JO15-1 - Linne JO15-1G beker 5 - 1
13:00 FC Maasgouw JO17-2 - MBC'13 JO17-2 beker 6 - 5
13:30 MBC'13 JO15-3 - EVV JO15-2 beker 1 - 22
14:30 MBC'13 JO17-1 - SHH JO17-1 beker 1 - 3
19:00 MBC'13 1 - SVH'39 3 regulier 5 - 2
Zondag 17 September 2017
10:00 MBC'13 3 - Sportclub Susteren 4 beker 2 - 4
12:00 MBC'13 2 - Someren 9 beker 3 - 4
14:30 VV HEBES 1 - MBC'13 1 beker 5 - 1
Vrijdag 22 September 2017
19:30 TZR Fermonia Boys 5 - MBC'13 2 regulier 23 - 3
20:00 MBC'13 VR1 - RKSVV VR1 regulier 0 - 1
20:40 MBC'13 VR1 - Boekoel VR1 regulier 1 - 0
21:20 SNA VR3 - MBC'13 VR1 regulier 7 - 1
Zaterdag 23 September 2017
09:00 MBC'13 JO9-3 - SNA JO9-2 regulier 1 - 0
09:00 MBC'13 JO11-5 - SNA JO11-3G regulier 8 - 0
10:00 Vesta JO9-2G - MBC'13 JO9-2 regulier 5 - 1
10:00 MBC'13 JO9-1 - ST Obbicht/Armada JO9-1 regulier 0 - 1
10:30 MBC'13 JO13-3G - Haelen JO13-3 regulier 1 - 1
10:30 EMS/RFC JO11-1 - MBC'13 JO11-2 regulier 3 - 2
11:00 SNA JO11-2 - MBC'13 JO11-3 regulier 1 - 1
11:00 MBC'13 JO11-1 - Sportclub Susteren JO11-1 regulier 4 - 2
12:00 FC RIA JO15-2 - MBC'13 JO15-4G regulier 5 - 1
12:00 MBC'13 JO13-2 - SVH'39 JO13-2 regulier 14 - 0
13:00 MBC'13 JO15-1 - FC Geleen Zuid JO15-2 regulier 0 - 3
13:30 Swalmen JO15-2 - MBC'13 JO15-2 regulier 8 - 0
14:30 MBC'13 JO17-1 - Haslou JO17-1 regulier 2 - 3
19:00 SVH'39 2 - MBC'13 1 regulier 5 - 1
Zondag 24 September 2017
10:00 MBC'13 4 - RIOS'31 3 regulier 1 - 3
10:00 MBC'13 3 - St Odiliënberg 2 regulier 3 - 0
12:00 MBC'13 2 - RIOS'31 2 regulier 1 - 3
14:30 MBC'13 1 - IVS 1 regulier 2 - 3
Zaterdag 30 September 2017
08:30 EVV JO9-4 - MBC'13 JO9-3 regulier 11 - 3
09:00 Sportclub Leeuwen JO11-3 - MBC'13 JO11-5 regulier 1 - 2
10:00 MBC'13 JO9-2 - EMS/RFC JO9-2 regulier 0 - 1
10:00 MBC'13 JO11-3 - ST Vesta/St Odilienberg JO11-3G regulier 4 - 4
11:00 MBC'13 JO11-2 - SVH'39 JO11-1G regulier 5 - 4
11:00 RKMSV JO13-4G - MBC'13 JO13-4G regulier 1 - 2
11:30 RKAVC JO13-1G - MBC'13 JO13-2 regulier -
11:30 MBC'13 JO15-4G - Sportclub Susteren JO15-3 regulier 2 - 1
12:00 SVC 2000 JO13-4 - MBC'13 JO13-3G regulier 0 - 0
12:00 MBC'13 JO13-1G - Heythuysen JO13-1 regulier 1 - 2
13:00 MBC'13 JO15-2 - Sportclub Leeuwen JO15-3 regulier 4 - 11
14:30 MBC'13 JO17-2 - ST Vesta/St Odilienberg JO17-2 regulier 1 - 10
15:15 Caesar JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier 4 - 4
18:30 MBC'13 JO15-1 - Fortuna JO15-1 - -
20:00 MBC'13 1 - Tornado 5 beker 7 - 3
Zondag 01 Oktober 2017
10:30 Veritas 3 - MBC'13 3 regulier 2 - 1
11:30 SNA 1 - MBC'13 2 regulier 0 - 0
14:30 Slekker Boys 1 - MBC'13 1 regulier 0 - 4
Vrijdag 06 Oktober 2017
20:00 RKSVV VR1 - MBC'13 VR1 regulier 1 - 2
20:20 MBC'13 VR1 - SHH VR3 regulier -
20:30 Boekoel VR1 - MBC'13 VR1 regulier 0 - 1
21:00 MBC'13 2 - De Gastronoom 7 regulier 3 - 2
21:00 MBC'13 VR1 - SNA VR3 regulier 0 - 1
Zaterdag 07 Oktober 2017
09:00 MBC'13 JO11-5 - Veritas JO11-2G regulier 2 - 9
09:00 MBC'13 JO9-3 - SHH JO9-5 regulier 4 - 10
10:00 MBC'13 JO11-3 - SHH JO11-7 regulier 1 - 4
10:00 ST Vesta/St Odilienberg JO11-2G - MBC'13 JO11-2 regulier 1 - 2
10:00 MBC'13 JO9-1 - Slekker Boys JO9-2G regulier 1 - 0
10:30 MBC'13 JO13-3G - Oranje Blauw'15 JO13-2 regulier 1 - 6
11:00 MBC'13 JO11-1 - VV GKC / RKHVC JO11-1G regulier 9 - 1
11:30 FC Oda JO13-4 - MBC'13 JO13-4G regulier 10 - 0
11:30 SVH'39 JO9-1 - MBC'13 JO9-2 regulier 1 - 0
12:00 MBC'13 JO13-2 - ST Vesta/St Odilienberg JO13-2 regulier 13 - 0
12:00 SHH JO13-2 - MBC'13 JO13-1G regulier 1 - 8
13:00 MBC'13 JO15-1 - OVCS JO15-1 regulier 0 - 7
13:00 DVO JO15-4 - MBC'13 JO15-4G regulier 4 - 3
13:00 SNA JO15-1 - MBC'13 JO15-2 regulier 8 - 0
13:30 Swalmen JO15-1 - MBC'13 JO15-2 regulier -
19:00 MBC'13 1 - ZVV Remunj 2 regulier 2 - 8
Zondag 08 Oktober 2017
11:00 EMS/RFC 3 - MBC'13 4 regulier 1 - 5
11:00 Boekoel 2 - MBC'13 3 regulier 3 - 5
11:30 FC RIA 2 - MBC'13 2 regulier 0 - 4
14:30 VV Zwentibold 1 - MBC'13 1 regulier 3 - 2
Zaterdag 14 Oktober 2017
08:30 EVV JO9-3 - MBC'13 JO9-3 regulier -
08:30 Oranje Blauw'15 JO9-2 - MBC'13 JO9-1 regulier -
09:00 Sportclub Leeuwen JO11-2 - MBC'13 JO11-3 regulier 4 - 1
09:30 ST Brevendia/Altweerterheide JO13-2 - MBC'13 JO13-2 regulier 0 - 5
11:00 MBC'13 JO11-2 - SHH JO11-6 regulier 8 - 0
11:30 MBC'13 JO15-4G - Sanderbout JO15-1G regulier 2 - 2
11:30 ST Roggel/SVVH JO13-3G - MBC'13 JO13-3G regulier 3 - 7
12:00 Oranje Blauw'15 JO15-1 - MBC'13 JO15-1 regulier 1 - 4
12:00 MBC'13 JO13-1G - Conventus'03 JO13-1 regulier 4 - 0
14:30 MBC'13 JO17-2 - EMS/RFC JO17-1 regulier -
14:30 Brevendia JO17-1G - MBC'13 JO17-1 regulier 1 - 7
17:30 De Gastronoom 4 - MBC'13 1 regulier 6 - 3
18:00 Amicitia/BertZeegers 3 - MBC'13 2 regulier 8 - 3
Zondag 15 Oktober 2017
10:00 MBC'13 3 - Slekker Boys 4 regulier 2 - 1
10:00 MBC'13 4 - SVH'39 3 regulier 1 - 5
12:00 MBC'13 2 - Armada 2 regulier 5 - 1
14:30 MBC'13 1 - SVH'39 1 regulier 3 - 0
Zaterdag 21 Oktober 2017
10:00 MBC'13 JO11-3 - Veritas JO11-2G beker 1 - 10
10:00 FC Maasgouw JO11-1 - MBC'13 JO11-2 beker 7 - 0
13:00 MBC'13 JO15-2 - VV HEBES JO15-2 beker 1 - 7
Zondag 22 Oktober 2017
14:30 MBC'13 1 - Conventus'03 1 regulier 7 - 2
Dinsdag 24 Oktober 2017
19:00 MBC'13 JO15-2 - Horn JO15-1G regulier 0 - 9
Woensdag 25 Oktober 2017
19:00 DVO JO13-3 - MBC'13 JO13-2 beker 3 - 1
19:30 MBC'13 JO17-1 - SJO DMJ16 JO17-1 regulier 3 - 2
19:30 VV ALFA SPORT JO15-2 - MBC'13 JO15-1 regulier 2 - 5
Donderdag 26 Oktober 2017
19:00 MBC'13 JO13-1G - Veritas JO13-1 beker 6 - 0
Vrijdag 27 Oktober 2017
20:00 Horn 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:00 MBC'13 VR1 - RKSVV VR1 regulier 3 - 1
20:20 SHH VR3 - MBC'13 VR1 regulier -
20:30 MBC'13 35+1 - RKVB 35+1 regulier 0 - 0
20:30 MBC'13 VR1 - Boekoel VR1 regulier 2 - 1
21:00 SNA VR3 - MBC'13 VR1 regulier 4 - 1
21:00 SHH 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
21:00 MBC'13 2 - De Gastronoom 5 regulier 2 - 9
Zaterdag 28 Oktober 2017
09:00 MBC'13 JO9-3 - SVC 2000 JO9-4G regulier -
09:00 MBC'13 JO11-5 - ST Vesta/St Odilienberg JO11-4G regulier 8 - 1
09:30 SNA JO9-1 - MBC'13 JO9-2 regulier -
10:00 MBC'13 JO11-3 - SVC 2000 JO11-3G regulier 9 - 3
10:00 MBC'13 JO9-1 - OVCS JO9-1 regulier -
10:00 Linne JO13-1G - MBC'13 JO13-1G regulier 0 - 1
10:30 MBC'13 JO13-3G - EMS/RFC JO13-2 regulier 0 - 8
10:30 Sportclub Susteren JO11-2 - MBC'13 JO11-2 regulier 3 - 10
10:45 DESM JO13-3G - MBC'13 JO13-4G regulier 0 - 3
11:00 MBC'13 JO11-1 - EVV JO11-1G regulier 17 - 0
12:00 MBC'13 JO13-2 - DVO JO13-3 regulier 5 - 4
13:00 Sittard JO15-3 - MBC'13 JO15-4G regulier 1 - 1
14:00 SHH JO15-3 - MBC'13 JO15-2 regulier 9 - 2
14:30 MBC'13 JO17-1 - VV ALFA SPORT JO17-1 regulier 3 - 2
15:00 VV HEBES JO17-1 - MBC'13 JO17-2 regulier 16 - 0
19:00 MBC'13 1 - Tornado 3 regulier 7 - 3
Zondag 29 Oktober 2017
10:30 Conventus'03 3 - MBC'13 2 regulier 0 - 2
12:30 Horn 2 - MBC'13 3 regulier 5 - 0
13:00 Oranje Blauw'15 4 - MBC'13 4 regulier 1 - 7
14:30 EMS/RFC 1 - MBC'13 1 regulier 4 - 0
Dinsdag 31 Oktober 2017
19:00 MBC'13 JO13-4G - Merefeldia JO13-4G regulier 1 - 7
Woensdag 01 November 2017
18:30 MBC'13 JO9-2 - RKAVC JO9-2G regulier -
Zaterdag 04 November 2017
09:00 Sportclub Susteren JO9-2 - MBC'13 JO9-1 regulier -
09:30 HBC'09 JO9-1 - MBC'13 JO9-3 regulier -
10:00 EVV JO13-3 - MBC'13 JO13-3G regulier 1 - 1
10:00 Swalmen JO11-3 - MBC'13 JO11-3 regulier -
10:00 FC Maasgouw JO13-1 - MBC'13 JO13-2 regulier 6 - 8
10:00 MBC'13 JO9-2 - Linne JO9-1G regulier -
10:30 Oranje Blauw'15 JO11-3 - MBC'13 JO11-5 regulier 10 - 0
10:30 SHH JO11-2G - MBC'13 JO11-1 regulier 1 - 4
10:30 Slekker Boys JO11-1 - MBC'13 JO11-3 regulier 8 - 0
11:00 MBC'13 JO11-2 - EVV JO11-2 regulier 3 - 3
11:30 MBC'13 JO15-4G - SHH JO15-5G regulier 3 - 5
12:00 MBC'13 JO13-1G - FC RIA JO13-1 regulier 7 - 0
13:00 MBC'13 JO15-2 - EVV JO15-2 regulier 0 - 10
14:00 Schinveld/Arx ICT JO15-1 - MBC'13 JO15-1 regulier 3 - 1
14:30 MBC'13 JO17-2 - SHH JO17-3 regulier 1 - 4
15:00 DESM JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier 4 - 2
18:00 Linne 1 - MBC'13 1 regulier 3 - 7
Zondag 05 November 2017
10:00 MBC'13 3 - Linne 4 regulier 4 - 0
12:00 MBC'13 2 - Linne 3 regulier 1 - 3
14:30 MBC'13 1 - St Joost 1 regulier 7 - 0
Woensdag 08 November 2017
19:30 EVV JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier 1 - 0
Vrijdag 10 November 2017
21:00 MBC'13 2 - ZVV Roerdalen 2 regulier 6 - 4
Zaterdag 11 November 2017
09:00 MBC'13 JO9-3 - Born JO9-5 regulier -
09:00 Laar JO13-3 - MBC'13 JO13-4G regulier 5 - 1
09:00 MBC'13 JO11-5 - Slekker Boys JO11-2 regulier 12 - 0
09:00 MBC'13 JO9-1 - EVV JO9-2G regulier -
09:30 St Odiliënberg JO9-1 - MBC'13 JO9-2 regulier -
09:45 Linne JO11-1G - MBC'13 JO11-2 regulier 0 - 6
10:00 MBC'13 JO11-3 - Oranje Blauw'15 JO11-2 regulier 1 - 7
10:30 Caesar/Vos Investm. JO15-3G - MBC'13 JO15-4G regulier 6 - 0
10:30 SNA JO13-2M - MBC'13 JO13-3G regulier 2 - 1
11:00 SVH'39 JO15-1G - MBC'13 JO15-2 regulier 7 - 4
12:00 ST VV GKC/RKESV/RKHVC JO13-3 - MBC'13 JO13-2 regulier 1 - 3
12:00 MBC'13 JO13-1G - Slekker Boys JO13-1 regulier 7 - 1
13:00 MBC'13 JO15-1 - Sittard JO15-1 regulier 3 - 1
13:00 SVH'39 JO17-1 - MBC'13 JO17-2 regulier 9 - 1
19:00 MBC'13 1 - TZR Fermonia Boys 4 regulier 3 - 2
Zondag 12 November 2017
10:00 MBC'13 3 - SVC 2000 3 regulier -
10:00 MBC'13 4 - SVC 2000 4 regulier 0 - 6
12:00 MBC'13 2 - DVO 4 regulier 2 - 1
12:00 MBC'13 1 - KSV Horn oefen wedstrijd -
Vrijdag 17 November 2017
20:00 RKSVV VR1 - MBC'13 VR1 regulier -
20:00 MBC'13 VR1 - RKSVV VR1 regulier 1 - 1
20:00 MBC'13 35+1 - Horn 35+1 regulier -
20:20 MBC'13 VR1 - SHH VR3 regulier -
20:30 MBC'13 VR1 - Boekoel VR1 regulier -
20:30 RKVB 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:40 Boekoel VR1 - MBC'13 VR1 regulier -
21:00 MBC'13 35+1 - SHH 35+1 regulier -
21:00 SNA VR3 - MBC'13 VR1 regulier 9 - 0
21:20 MBC'13 VR1 - SNA VR3 regulier -
Zaterdag 18 November 2017
08:30 EVV JO11-6 - MBC'13 JO11-5 regulier 0 - 13
09:00 MBC'13 JO13-4G - ST Grashoek/Koningslust JO13-2 regulier 0 - 12
09:00 FC Geleen Zuid JO9-5 - MBC'13 JO9-3 regulier -
09:00 MBC'13 JO13-3G - SVC 2000 JO13-3 regulier 1 - 14
09:00 Slekker Boys JO9-1G - MBC'13 JO9-1 regulier -
10:00 DVO JO11-1 - MBC'13 JO11-1 regulier 2 - 5
10:00 MBC'13 JO9-2 - Swalmen JO9-2 regulier -
11:00 MBC'13 JO11-2 - ST Vesta/St Odilienberg JO11-3G regulier -
11:00 Linne JO11-2G - MBC'13 JO11-3 regulier 5 - 1
11:30 MBC'13 JO15-4G - OVCS JO15-2 regulier 1 - 3
11:30 SNA JO13-1 - MBC'13 JO13-1G regulier 4 - 1
12:00 MBC'13 JO13-2 - Sportclub Susteren JO13-3 regulier 4 - 0
12:30 ST Vesta/St Odilienberg JO15-1 - MBC'13 JO15-1 regulier 10 - 1
13:00 MBC'13 JO15-2 - Slekker Boys JO15-2 regulier -
14:30 MBC'13 JO17-2 - SNA JO17-1 regulier 1 - 3
14:30 MBC'13 JO17-1 - FC Geleen Zuid JO17-1 regulier 1 - 5
19:00 ZVV Roerdalen 3 - MBC'13 2 regulier 7 - 5
20:30 TZR Fermonia Boys 3 - MBC'13 1 regulier 9 - 4
Zondag 19 November 2017
10:00 SHH 4 - MBC'13 2 regulier 3 - 2
12:00 EMS/RFC 2 - MBC'13 3 regulier 7 - 1
14:30 Susterse Boys 1 - MBC'13 1 regulier 1 - 3
Vrijdag 24 November 2017
21:00 MBC'13 2 - ZVV Roerdalen 1 regulier 2 - 8
Zaterdag 25 November 2017
09:00 MBC'13 JO11-5 - SVC 2000 JO11-4G regulier 2 - 7
09:00 Linne JO15-1G - MBC'13 JO15-2 regulier 8 - 0
09:00 MBC'13 JO9-3 - SVH'39 JO9-2G regulier -
10:00 MBC'13 JO11-3 - Haelen JO11-2 regulier 0 - 7
10:00 MBC'13 JO11-3 - EMS/RFC JO11-2 regulier -
10:00 EVV JO13-2 - MBC'13 JO13-2 regulier 2 - 3
10:00 MBC'13 JO11-3 - Slekker Boys JO11-2 regulier -
10:30 SNA JO11-1 - MBC'13 JO11-1 regulier 0 - 6
11:00 Born JO9-2 - MBC'13 JO9-1 regulier -
11:00 MBC'13 JO11-2 - SHH JO11-5G regulier 4 - 0
12:00 MBC'13 JO13-1G - Oranje Blauw'15 JO13-1 regulier 1 - 2
12:00 RKSVO JO13-3G - MBC'13 JO13-4G regulier 0 - 0
12:00 SNA JO15-1 - MBC'13 JO15-4G regulier -
12:00 ST Vesta/St Odilienberg JO13-3G - MBC'13 JO13-3G regulier -
13:30 SJO DMJ16 JO15-1 - MBC'13 JO15-1 regulier 2 - 3
15:00 ST VV GKC/RKHVC/RKESV JO17-2 - MBC'13 JO17-2 regulier -
19:00 MBC'13 1 - FC De Heiputters 2 regulier 4 - 1
Zondag 26 November 2017
10:00 MBC'13 4 - Vesta 2 regulier 3 - 3
10:00 MBC'13 3 - SHH 5 regulier 3 - 7
12:00 MBC'13 2 - Born 3 regulier 4 - 0
14:30 MBC'13 1 - Stevensweert 1 regulier 3 - 3
Donderdag 30 November 2017
19:30 Born JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier Afgelast
Zaterdag 02 December 2017
08:30 EVV JO11-5 - MBC'13 JO11-5 regulier -
09:00 Sittard JO9-3 - MBC'13 JO9-3 regulier -
09:30 SVH'39 JO11-2G - MBC'13 JO11-3 regulier -
10:00 MBC'13 JO9-2 - RKAVC JO9-1G regulier -
10:00 MBC'13 JO9-1 - Sittard JO9-2 regulier -
10:30 MBC'13 JO13-3G - SHH JO13-4G regulier 1 - 5
11:00 MBC'13 JO11-1 - SVC 2000 JO11-2 regulier 15 - 0
11:00 Slekker Boys JO15-2 - MBC'13 JO15-4G regulier -
11:00 HBC'09 JO13-1 - MBC'13 JO13-1G regulier 0 - 0
11:30 Oranje Blauw'15 JO11-1 - MBC'13 JO11-2 regulier 3 - 2
12:00 MBC'13 JO13-2 - Sporting Sittard'13 JO13-1 regulier 7 - 0
12:00 Linne JO17-1 - MBC'13 JO17-2 regulier 6 - 0
12:30 ST Vesta/St Odilienberg JO15-2G - MBC'13 JO15-2 regulier 0 - 0
13:00 MBC'13 JO15-1 - SVM JO15-1 regulier -
13:00 MBC'13 JO15-1 - DVO JO15-2 regulier 0 - 1
13:30 MBC'13 JO13-4G - MMC Weert JO13-4 regulier 2 - 3
14:30 MBC'13 JO17-1 - FC Oda JO17-1 regulier 4 - 0
18:00 FC De Heiputters 3 - MBC'13 2 regulier 18 - 0
19:00 MBC'13 1 - FC De Heiputters 1 beker 4 - 9
Zondag 03 December 2017
10:30 Stevensweert 2 - MBC'13 4 regulier 1 - 6
11:00 Sportclub Susteren 4 - MBC'13 2 regulier 0 - 0
Maandag 04 December 2017
18:30 MBC'13 JO11-1 - ST Vesta/St Odilienberg JO11-1 regulier 5 - 1
19:30 FC Maasgouw JO15-2 - MBC'13 JO15-4G regulier 4 - 1
Woensdag 06 December 2017
19:00 MBC'13 JO13-1G - Laar JO13-2 beker 3 - 1
Vrijdag 08 December 2017
20:00 MBC'13 35+1 - Horn 35+1 regulier 0 - 0
20:30 RKVB 35+1 - MBC'13 35+1 regulier 0 - 0
21:00 MBC'13 35+1 - SHH 35+1 regulier 0 - 0
Zaterdag 09 December 2017
09:00 Sportclub Leeuwen JO9-1G - MBC'13 JO9-2 regulier 0 - 0
09:00 MBC'13 JO9-3 - Born JO9-4 regulier -
09:00 MBC'13 JO11-5 - SHH JO11-8G regulier 7 - 2
09:15 Veritas JO13-2G - MBC'13 JO13-3G regulier 0 - 0
09:30 Roggel JO11-1 - MBC'13 JO11-1 regulier -
09:30 FC RIA JO9-1 - MBC'13 JO9-1 regulier 0 - 0
10:00 MBC'13 JO11-3 - RKAVC JO11-1 regulier 2 - 2
11:00 MBC'13 JO11-2 - Sportclub Leeuwen JO11-1 regulier 7 - 1
11:00 ST Brevendia/Altweerterheide JO13-3G - MBC'13 JO13-4G regulier 0 - 0
11:00 Veritas JO13-1 - MBC'13 JO13-2 regulier 3 - 2
12:00 MBC'13 JO13-1G - Roosteren JO13-1G regulier 4 - 0
13:00 MBC'13 JO15-2 - SVC 2000 JO15-2 regulier -
13:30 Sportclub Leeuwen JO15-1 - MBC'13 JO15-1 regulier 0 - 0
14:30 MBC'13 JO17-2 - Oranje Blauw'15 JO17-1 regulier 1 - 10
15:00 MMC Weert JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier 5 - 3
Zondag 10 December 2017
10:00 MBC'13 3 - Sportclub Leeuwen 3 regulier 0 - 0
10:00 MBC'13 4 - Walburgia 3 regulier 0 - 0
12:00 MBC'13 2 - Slekker Boys 3 regulier 0 - 0
14:15 MBC'13 1 - Vesta 1 regulier 0 - 0
Dinsdag 12 December 2017
18:00 MBC'13 JO11-1 - Fortuna Sittard JO10 - -
18:30 SHH JO9-4 - MBC'13 JO9-2 regulier 0 - 0
19:00 MBC'13 JO13-4G - FC Oda JO13-5G regulier -
Zaterdag 16 December 2017
09:30 Haelen JO11-1 - MBC'13 JO11-1 regulier 1 - 8
Zondag 17 December 2017
12:00 SHH 6 - MBC'13 4 regulier 0 - 0
14:15 Boekoel 1 - MBC'13 1 regulier 0 - 0

Voor het laatst bewerkt op: 2017-09-20 10:36:34