Maasbracht Baek Combinatie

Vandaag: Dinsdag 17 Oktober 2017

Wedstrijden

Bekijk hier de uitslagen

!!! Klik op een wedstrijd voor meer informatie !!!

Rijen met een lichtrode achtergrond zijn onder voorbehoud

Je bekijkt deze pagina vanaf een telefoon met een kleine schermbreedte.
Om toch te proberen een mooie weergave te realiseren hebben we de competitie kolom verborgen. Om deze toch te bekijken probeer uw telefoon te draaien naar de 'landscape' mode, de pagina zal zich automatisch aanpassen.

Tijd Wedstrijd Competitie Status
Zaterdag 21 Oktober 2017
10:00 MBC'13 JO11-3 - Veritas JO11-2G beker -
10:00 FC Maasgouw JO11-1 - MBC'13 JO11-2 beker -
12:00 MBC'13 JO13-1G - Veritas JO13-1 beker -
13:00 MBC'13 JO15-2 - VV HEBES JO15-2 beker -
Zondag 22 Oktober 2017
14:30 MBC'13 1 - Conventus'03 1 regulier -
Dinsdag 24 Oktober 2017
19:00 MBC'13 JO15-2 - Horn JO15-1G regulier -
Woensdag 25 Oktober 2017
19:00 DVO JO13-3 - MBC'13 JO13-2 beker -
19:30 MBC'13 JO17-1 - SJO DMJ16 JO17-1 regulier -
19:30 VV ALFA SPORT JO15-2 - MBC'13 JO15-1 regulier -
Vrijdag 27 Oktober 2017
20:00 Horn 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:00 MBC'13 VR1 - RKSVV VR1 regulier -
20:20 SHH VR3 - MBC'13 VR1 regulier -
20:30 MBC'13 35+1 - RKVB 35+1 regulier -
20:30 MBC'13 VR1 - Boekoel VR1 regulier -
21:00 SNA VR3 - MBC'13 VR1 regulier -
21:00 SHH 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
21:00 MBC'13 2 - De Gastronoom 5 regulier -
Zaterdag 28 Oktober 2017
09:00 MBC'13 JO9-3 - SVC 2000 JO9-4G regulier -
09:00 MBC'13 JO11-5 - ST Vesta/St Odilienberg JO11-4G regulier -
09:30 SNA JO9-1 - MBC'13 JO9-2 regulier -
10:00 MBC'13 JO11-3 - SVC 2000 JO11-3G regulier -
10:00 MBC'13 JO9-1 - OVCS JO9-1 regulier -
10:00 Linne JO13-1G - MBC'13 JO13-1G regulier -
10:30 MBC'13 JO13-3G - EMS/RFC JO13-2 regulier -
10:30 Sportclub Susteren JO11-2 - MBC'13 JO11-2 regulier -
10:45 DESM JO13-3G - MBC'13 JO13-4G regulier -
11:00 MBC'13 JO11-1 - EVV JO11-1G regulier -
12:00 MBC'13 JO13-2 - DVO JO13-3 regulier -
13:00 Sittard JO15-3 - MBC'13 JO15-4G regulier -
14:00 SHH JO15-3 - MBC'13 JO15-2 regulier -
14:30 MBC'13 JO17-1 - VV ALFA SPORT JO17-1 regulier -
15:00 VV HEBES JO17-1 - MBC'13 JO17-2 regulier -
19:00 MBC'13 1 - Tornado 3 regulier -
Zondag 29 Oktober 2017
10:30 Conventus'03 3 - MBC'13 2 regulier -
12:30 Horn 2 - MBC'13 3 regulier -
13:00 Oranje Blauw'15 4 - MBC'13 4 regulier -
14:30 EMS/RFC 1 - MBC'13 1 regulier -
Dinsdag 31 Oktober 2017
19:00 MBC'13 JO13-4G - Merefeldia JO13-4G regulier -
Zaterdag 04 November 2017
09:00 Sportclub Susteren JO9-2 - MBC'13 JO9-1 regulier -
09:30 HBC'09 JO9-1 - MBC'13 JO9-3 regulier -
10:00 EVV JO13-3 - MBC'13 JO13-3G regulier -
10:00 Swalmen JO11-3 - MBC'13 JO11-3 regulier -
10:00 MBC'13 JO9-2 - Linne JO9-1G regulier -
10:30 Oranje Blauw'15 JO11-3 - MBC'13 JO11-5 regulier -
10:30 SHH JO11-2G - MBC'13 JO11-1 regulier -
10:30 Slekker Boys JO11-1 - MBC'13 JO11-3 regulier -
11:00 MBC'13 JO11-2 - EVV JO11-2 regulier -
11:00 FC Maasgouw JO13-1 - MBC'13 JO13-2 regulier -
11:30 MBC'13 JO15-4G - SHH JO15-5G regulier -
12:00 MBC'13 JO13-1G - FC RIA JO13-1 regulier -
13:00 MBC'13 JO15-2 - EVV JO15-2 regulier -
14:00 Schinveld/Arx ICT JO15-1 - MBC'13 JO15-1 regulier -
14:30 MBC'13 JO17-2 - SHH JO17-3 regulier -
15:00 DESM JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier -
18:00 Linne 1 - MBC'13 1 regulier -
18:00 FC De Heiputters 3 - MBC'13 2 regulier -
Zondag 05 November 2017
10:00 MBC'13 4 - St Joost 2 regulier -
10:00 MBC'13 3 - Linne 4 regulier -
12:00 MBC'13 2 - Linne 3 regulier -
14:30 MBC'13 1 - St Joost 1 regulier -
Vrijdag 10 November 2017
21:00 MBC'13 2 - ZVV Roerdalen 2 regulier -
Zaterdag 11 November 2017
09:00 MBC'13 JO9-3 - Born JO9-5 regulier -
09:00 Laar JO13-3 - MBC'13 JO13-4G regulier -
09:00 MBC'13 JO11-5 - Slekker Boys JO11-2 regulier -
09:30 St Odiliënberg JO9-1 - MBC'13 JO9-2 regulier -
09:45 Linne JO11-1G - MBC'13 JO11-2 regulier -
10:00 MBC'13 JO11-3 - Oranje Blauw'15 JO11-2 regulier -
10:00 MBC'13 JO9-1 - EVV JO9-2G regulier -
10:30 Caesar/Vos Investm. JO15-3G - MBC'13 JO15-4G regulier -
10:30 SNA JO13-2M - MBC'13 JO13-3G regulier -
11:00 SVH'39 JO15-1G - MBC'13 JO15-2 regulier -
11:00 MBC'13 JO11-1 - ST Vesta/St Odilienberg JO11-1 regulier -
12:00 ST VV GKC/RKESV/RKHVC JO13-3 - MBC'13 JO13-2 regulier -
12:00 MBC'13 JO13-1G - Slekker Boys JO13-1 regulier -
13:00 MBC'13 JO15-1 - Sittard JO15-1 regulier -
13:00 SVH'39 JO17-1 - MBC'13 JO17-2 regulier -
15:00 EVV JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier -
19:00 MBC'13 1 - TZR Fermonia Boys 4 regulier -
Zondag 12 November 2017
10:00 MBC'13 3 - SVC 2000 3 regulier -
10:00 MBC'13 4 - SVC 2000 4 regulier -
12:00 MBC'13 2 - DVO 4 regulier -
Vrijdag 17 November 2017
20:00 RKSVV VR1 - MBC'13 VR1 regulier -
20:00 MBC'13 VR1 - RKSVV VR1 regulier -
20:00 MBC'13 35+1 - Horn 35+1 regulier -
20:20 MBC'13 VR1 - SHH VR3 regulier -
20:30 MBC'13 VR1 - Boekoel VR1 regulier -
20:30 RKVB 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
20:40 Boekoel VR1 - MBC'13 VR1 regulier -
21:00 MBC'13 35+1 - SHH 35+1 regulier -
21:00 SNA VR3 - MBC'13 VR1 regulier -
21:20 MBC'13 VR1 - SNA VR3 regulier -
Zaterdag 18 November 2017
08:30 EVV JO11-6 - MBC'13 JO11-5 regulier -
09:00 FC Geleen Zuid JO9-5 - MBC'13 JO9-3 regulier -
09:00 Slekker Boys JO9-1G - MBC'13 JO9-1 regulier -
10:00 DVO JO11-1 - MBC'13 JO11-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO9-2 - Swalmen JO9-2 regulier -
10:30 MBC'13 JO13-4G - ST Grashoek/Koningslust JO13-2 regulier -
10:30 MBC'13 JO13-3G - SVC 2000 JO13-3 regulier -
11:00 MBC'13 JO11-2 - ST Vesta/St Odilienberg JO11-3G regulier -
11:00 Linne JO11-2G - MBC'13 JO11-3 regulier -
11:30 MBC'13 JO15-4G - OVCS JO15-2 regulier -
11:30 SNA JO13-1 - MBC'13 JO13-1G regulier -
12:00 MBC'13 JO13-2 - Sportclub Susteren JO13-3 regulier -
12:30 ST Vesta/St Odilienberg JO15-1 - MBC'13 JO15-1 regulier -
13:00 MBC'13 JO15-2 - Slekker Boys JO15-2 regulier -
14:30 MBC'13 JO17-2 - SNA JO17-1 regulier -
14:30 MBC'13 JO17-1 - FC Geleen Zuid JO17-1 regulier -
19:00 ZVV Roerdalen 3 - MBC'13 2 regulier -
20:30 TZR Fermonia Boys 3 - MBC'13 1 regulier -
Zondag 19 November 2017
10:15 EVV 4 - MBC'13 4 regulier -
10:30 SHH 4 - MBC'13 2 regulier -
12:00 EMS/RFC 2 - MBC'13 3 regulier -
14:30 Susterse Boys 1 - MBC'13 1 regulier -
Vrijdag 24 November 2017
21:00 MBC'13 2 - ZVV Roerdalen 1 regulier -
Zaterdag 25 November 2017
08:30 SHH JO9-4 - MBC'13 JO9-2 regulier -
09:00 MBC'13 JO11-5 - SVC 2000 JO11-4G regulier -
09:00 MBC'13 JO9-3 - SVH'39 JO9-2G regulier -
10:00 MBC'13 JO11-3 - EMS/RFC JO11-2 regulier -
10:00 EVV JO13-2 - MBC'13 JO13-2 regulier -
10:00 Linne JO15-1G - MBC'13 JO15-2 regulier -
10:00 MBC'13 JO11-3 - Slekker Boys JO11-2 regulier -
10:30 SNA JO11-1 - MBC'13 JO11-1 regulier -
11:00 Born JO9-2 - MBC'13 JO9-1 regulier -
11:00 MBC'13 JO11-2 - SHH JO11-5G regulier -
12:00 MBC'13 JO13-1G - Oranje Blauw'15 JO13-1 regulier -
12:00 RKSVO JO13-3G - MBC'13 JO13-4G regulier -
12:00 SNA JO15-1 - MBC'13 JO15-4G regulier -
12:00 ST Vesta/St Odilienberg JO13-3G - MBC'13 JO13-3G regulier -
13:00 Born JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier -
13:30 SJO DMJ16 JO15-1 - MBC'13 JO15-1 regulier -
15:00 ST VV GKC/RKHVC/RKESV JO17-2 - MBC'13 JO17-2 regulier -
19:00 MBC'13 1 - FC De Heiputters 2 regulier -
Zondag 26 November 2017
10:00 MBC'13 4 - Vesta 2 regulier -
10:00 MBC'13 3 - SHH 5 regulier -
12:00 MBC'13 2 - Born 3 regulier -
14:30 MBC'13 1 - Stevensweert 1 regulier -
Zaterdag 02 December 2017
08:30 EVV JO11-5 - MBC'13 JO11-5 regulier -
09:00 Sittard JO9-3 - MBC'13 JO9-3 regulier -
09:30 SVH'39 JO11-2G - MBC'13 JO11-3 regulier -
10:00 MBC'13 JO9-2 - RKAVC JO9-1G regulier -
10:00 MBC'13 JO9-1 - Sittard JO9-2 regulier -
10:30 MBC'13 JO13-3G - SHH JO13-4G regulier -
10:30 MBC'13 JO13-4G - MMC Weert JO13-4 regulier -
11:00 MBC'13 JO11-1 - SVC 2000 JO11-2 regulier -
11:00 Slekker Boys JO15-2 - MBC'13 JO15-4G regulier -
11:00 HBC'09 JO13-1 - MBC'13 JO13-1G regulier -
11:30 FC Maasgouw JO15-2 - MBC'13 JO15-4G regulier -
11:30 Oranje Blauw'15 JO11-1 - MBC'13 JO11-2 regulier -
12:00 MBC'13 JO13-2 - Sporting Sittard'13 JO13-1 regulier -
12:00 Linne JO17-1 - MBC'13 JO17-2 regulier -
12:30 ST Vesta/St Odilienberg JO15-2G - MBC'13 JO15-2 regulier -
13:00 MBC'13 JO15-1 - SVM JO15-1 regulier -
13:00 MBC'13 JO15-1 - DVO JO15-2 regulier -
14:30 MBC'13 JO17-1 - FC Oda JO17-1 regulier -
Zondag 03 December 2017
10:30 Stevensweert 2 - MBC'13 4 regulier -
11:00 Sportclub Susteren 4 - MBC'13 2 regulier -
13:00 Oranje Blauw'15 3 - MBC'13 3 regulier -
14:30 Walburgia 1 - MBC'13 1 regulier -
Vrijdag 08 December 2017
20:00 MBC'13 35+1 - Horn 35+1 regulier -
20:30 RKVB 35+1 - MBC'13 35+1 regulier -
21:00 MBC'13 35+1 - SHH 35+1 regulier -
Zaterdag 09 December 2017
09:00 Sportclub Leeuwen JO9-1G - MBC'13 JO9-2 regulier -
09:00 MBC'13 JO9-3 - Born JO9-4 regulier -
09:00 MBC'13 JO11-5 - SHH JO11-8G regulier -
09:15 Veritas JO13-2G - MBC'13 JO13-3G regulier -
09:30 Roggel JO11-1 - MBC'13 JO11-1 regulier -
09:30 FC RIA JO9-1 - MBC'13 JO9-1 regulier -
10:00 MBC'13 JO11-3 - RKAVC JO11-1 regulier -
11:00 MBC'13 JO11-2 - Sportclub Leeuwen JO11-1 regulier -
11:00 ST Brevendia/Altweerterheide JO13-3G - MBC'13 JO13-4G regulier -
11:00 Veritas JO13-1 - MBC'13 JO13-2 regulier -
11:30 MBC'13 JO15-4G - Oranje Blauw'15 JO15-2 regulier -
12:00 MBC'13 JO13-1G - Roosteren JO13-1G regulier -
13:00 MBC'13 JO15-2 - SVC 2000 JO15-2 regulier -
13:00 Sportclub Leeuwen JO15-1 - MBC'13 JO15-1 regulier -
14:30 MBC'13 JO17-2 - Oranje Blauw'15 JO17-1 regulier -
15:00 MMC Weert JO17-1 - MBC'13 JO17-1 regulier -
20:00 Tornado 5 - MBC'13 2 regulier -
Zondag 10 December 2017
10:00 MBC'13 3 - Sportclub Leeuwen 3 regulier -
10:00 MBC'13 4 - Walburgia 3 regulier -
12:00 MBC'13 2 - Slekker Boys 3 regulier -
14:15 MBC'13 1 - Vesta 1 regulier -
Maandag 11 December 2017
20:30 Swalmen 2 - MBC'13 1 regulier -
Zaterdag 16 December 2017
09:30 Haelen JO11-1 - MBC'13 JO11-1 regulier -
Zondag 17 December 2017
12:00 SHH 6 - MBC'13 4 regulier -
14:15 Boekoel 1 - MBC'13 1 regulier -
Zaterdag 13 Januari 2018
18:00 Amicitia/BertZeegers 4 - MBC'13 2 regulier -
20:00 SVH'39 3 - MBC'13 1 regulier -
Vrijdag 19 Januari 2018
21:00 MBC'13 2 - TZR Fermonia Boys 5 regulier -
Zaterdag 20 Januari 2018
19:00 MBC'13 1 - SVH'39 2 regulier -
Maandag 22 Januari 2018
21:30 De Gastronoom 7 - MBC'13 2 regulier -
Zaterdag 27 Januari 2018
20:30 ZVV Remunj 2 - MBC'13 1 regulier -
Zondag 28 Januari 2018
14:30 MBC'13 1 - HBC'09 1 regulier -
Zondag 04 Februari 2018
14:30 IVS 1 - MBC'13 1 regulier -
Vrijdag 16 Februari 2018
21:00 MBC'13 2 - Amicitia/BertZeegers 3 regulier -
Zaterdag 17 Februari 2018
19:00 MBC'13 1 - De Gastronoom 4 regulier -
Maandag 19 Februari 2018
21:30 Tornado 3 - MBC'13 1 regulier -
Zaterdag 24 Februari 2018
18:30 De Gastronoom 5 - MBC'13 2 regulier -
Zondag 25 Februari 2018
10:30 Slekker Boys 4 - MBC'13 3 regulier -
12:00 SVH'39 3 - MBC'13 4 regulier -
12:00 Armada 2 - MBC'13 2 regulier -
14:30 SVH'39 1 - MBC'13 1 regulier -
Vrijdag 02 Maart 2018
21:00 MBC'13 2 - ZVV Roerdalen 3 regulier -
Zaterdag 03 Maart 2018
19:00 MBC'13 1 - TZR Fermonia Boys 3 regulier -
Zondag 04 Maart 2018
10:00 MBC'13 4 - EMS/RFC 3 regulier -
10:00 MBC'13 3 - Boekoel 2 regulier -
12:00 MBC'13 2 - FC RIA 2 regulier -
14:30 MBC'13 1 - VV Zwentibold 1 regulier -
Vrijdag 09 Maart 2018
21:00 MBC'13 2 - FC De Heiputters 3 regulier -
Zaterdag 10 Maart 2018
19:00 MBC'13 1 - Linne 1 regulier -
Zondag 11 Maart 2018
09:30 Linne 3 - MBC'13 2 regulier -
11:00 St Joost 2 - MBC'13 4 regulier -
12:30 Linne 4 - MBC'13 3 regulier -
14:30 St Joost 1 - MBC'13 1 regulier -
Zaterdag 17 Maart 2018
18:00 ZVV Roerdalen 2 - MBC'13 2 regulier -
19:30 TZR Fermonia Boys 4 - MBC'13 1 regulier -
Zondag 18 Maart 2018
10:00 MBC'13 4 - Oranje Blauw'15 4 regulier -
10:00 MBC'13 3 - Horn 2 regulier -
12:00 MBC'13 2 - Conventus'03 3 regulier -
14:30 MBC'13 1 - EMS/RFC 1 regulier -
Zondag 25 Maart 2018
09:30 SHH 5 - MBC'13 3 regulier -
11:30 Born 3 - MBC'13 2 regulier -
12:00 Vesta 2 - MBC'13 4 regulier -
14:30 Conventus'03 1 - MBC'13 1 regulier -
Zondag 01 April 2018
14:30 MBC'13 1 - Susterse Boys 1 regulier -
Zaterdag 07 April 2018
17:00 ZVV Roerdalen 1 - MBC'13 2 regulier -
19:00 FC De Heiputters 2 - MBC'13 1 regulier -
Zondag 08 April 2018
10:00 MBC'13 3 - Veritas 3 regulier -
10:00 MBC'13 4 - SHH 6 regulier -
12:00 MBC'13 2 - SNA 1 regulier -
14:30 MBC'13 1 - Slekker Boys 1 regulier -
Vrijdag 13 April 2018
21:00 MBC'13 2 - Tornado 5 regulier -
Zondag 15 April 2018
11:00 RIOS'31 2 - MBC'13 2 regulier -
11:00 St Odiliënberg 2 - MBC'13 3 regulier -
11:30 RIOS'31 3 - MBC'13 4 regulier -
14:30 HBC'09 1 - MBC'13 1 regulier -
Zaterdag 21 April 2018
19:00 MBC'13 1 - Swalmen 2 regulier -
Zondag 22 April 2018
10:00 MBC'13 3 - EMS/RFC 2 regulier -
10:00 MBC'13 4 - EVV 4 regulier -
12:00 MBC'13 2 - SHH 4 regulier -
14:30 MBC'13 1 - Walburgia 1 regulier -
Zondag 13 Mei 2018
10:30 SVC 2000 3 - MBC'13 3 regulier -
11:00 SVC 2000 4 - MBC'13 4 regulier -
12:00 DVO 4 - MBC'13 2 regulier -
14:30 Stevensweert 1 - MBC'13 1 regulier -
Zondag 20 Mei 2018
10:00 MBC'13 3 - Oranje Blauw'15 3 regulier -
10:00 MBC'13 4 - Stevensweert 2 regulier -
12:00 MBC'13 2 - Sportclub Susteren 4 regulier -
14:30 MBC'13 1 - Boekoel 1 regulier -
Zondag 27 Mei 2018
10:30 Walburgia 3 - MBC'13 4 regulier -
10:30 Sportclub Leeuwen 3 - MBC'13 3 regulier -
11:00 Slekker Boys 3 - MBC'13 2 regulier -
14:30 Vesta 1 - MBC'13 1 regulier -

 

Voor het laatst bewerkt op: 2017-09-13 11:15:49